
Ford Transit Connect - T200S 1.8 TDdi | SCHUIFDEUR | EX BTW
Algemeen
| Prijs | € 994 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 1.203 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand | 297.066 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | 64-BX-SH |
| Datum deel 1 | 03-05-2006 |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | - |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1753 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | - |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1400 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 700 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | april 2003 |
| Meer modelinformatie |
Vergelijkbare Ford Transit Connect occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Radio/cassette-speler
- Radio/CD-speler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
GVW: 2.025 kg
Wielbasis: 266 cm
Interieur: Zwart, Stof
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Motorrijtuigenbelasting: € 130 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Buitenspiegels inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Zijschuifdeur rechts
Veiligheid
- Airbag passagier
Overig
- Tussenschot volledig
- Van of the Year-pakket (Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, Elektrische ramen voor)
- Veiligheids-pakket-2 (Airbag passagier)
Welkom bij Baas Handelsonderneming.
Uw partner in handel en export in gebruikte auto's bedrijfswagens en vrachtwagens wereldwijd.
Telefoon: +31 640099865
E-mail: info@baashandelsonderneming
Adres: De Slof 35 / 5107 RJ Dongen
Locatie: Dongen (NL) Eindhoven Airport op 45km | Schiphol op 85km
Openingstijden:
Ma t/m Vr 09:00 - 18:00 Enkel alleen op afspraak!
Zaterdag 10.00 - 17:00 Enkel alleen op afspraak!
Inruil is mogelijk.
Wij kunnen de tenaamstelling regelen op locatie.
Wij kunnen exportdocumenten maken
We can make export documents
Wir können Exportdokumente erstellen
Nous pouvons préparer des documents d’exportation
Door ons brede netwerk wereldwijd kunnen wij zowel transport over weg als over zee regelen, wij kunnen ook al het benodigde papierwerk regelen om uw auto zorgeloos van A naar B te exporteren.
Hoeveel kost een Ford Transit Connect verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































































































