
Ford Transit Courier - 1.0 Trend Navi
Algemeen
| Prijs | € 11.900 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 14.399 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 73.169 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 04 december 2026 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VGP-16-F |
| Datum deel 1 | 05-08-2020 |
| Topsnelheid | 173 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 14,10 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | - |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1225 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 640 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | mei 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Ford Transit Courier occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 14,1 s
Topsnelheid: 173 km/u
GVW: 1.830 kg
Wielbasis: 249 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 126 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik in de stad: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5 l/100km (1 op 20,0)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 113 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- Zijschuifdeur rechts
Veiligheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Hill hold-functie
- Start/stop systeem
Overig
- 1e eigenaar
- nationale autopas
- Navigatie-pakket (DAB-ontvanger, Multimedia-voorbereiding, Navigatie-systeem full map, Navigatie full map, Spraakbediening, Stuurwiel multifunctioneel, Telefoonintegratie premium)
- Navigatiesysteem full map
- onderhoudsboekjes aanwezig
- Tussenschot volledig
= Bijzonderheden =
Orginel nederlans geleverde ford transit courier
rechtstreeks afkomstig van de eerste eigenaar
boekjes aanwezig distributiriem vervangen
Nationale autopas aanwezig
wij berekenen geen afleveringskosen
Hoeveel kost een Ford Transit Courier verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























