
Ford Transit Courier - 1.5 TDCI Ambiente 2015 KOOPJE NIEUWE APK SUPER KM STAND INRUIL MOGELIJK
Algemeen
| Prijs | € 3.450 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 4.175 |
| Bouwjaar | Juni 2015 |
| Kilometerstand | 126.554 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 24 maart 2027 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | V-27-DVR |
| Datum deel 1 | 02-06-2015 (import) |
| Topsnelheid | 157 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | - |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1180 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | april 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Ford Transit Courier occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
GVW: 1.795 kg
Wielbasis: 249 cm
Interieur
Interieurkleur: Lichtgrijs
Milieu
CO₂-uitstoot: 108 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Brandstofverbruik in de stad: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,7 l/100km (1 op 27,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 113 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Veiligheid
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
Overig
- Tussenschot volledig
Wij zijn een gespecialiseerd bedrijf wat zich al ruim 20 jaar bezig houdt met de in & verkoop van jong gebruikte auto`s met wekelijks wisselende voorraad. Uiteraard kunt u bij ons ook terecht voor nieuwe auto's van ieder merk. Tevens doen wij onderhoud en reparatie en APK keuring van alle merken. Al onze auto’s boven de € 4.500.- kunnen worden afgeleverd met 6 / 12 of soms zelfs 24 maanden.
U krijgt ook het teller historie rapport van de Nationale Auto pas bij aankoop van een van onze auto's ,zodat u dan weet dat de kilometerstand correct is. Neem contact op voor een afspraak en laat een proefrit het bewijs leveren!
Hoeveel kost een Ford Transit Courier verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























