
Ford Transit Courier - 1.5 TDCI Limited Airco Cruise Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 9.949 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 12.038 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 73.620 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 02 oktober 2026 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VRZ-06-H |
| Datum deel 1 | 23-09-2022 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,40 sec |
| Motorvermogen | 73 kW (99 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1213 kg |
| Trekgewicht max | 540 kg |
| Trekgewicht onger. | 540 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | mei 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Nijverheidsweg 48
7921JJ Zuidwolde
0626666664
https://www.jonkmanbedrijfswagens.nl/
Vergelijkbare Ford Transit Courier occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Ford Transit Courier 1.5 TDCI Limited Duratorq S&S Luxe en nette auto
Geschat Leasebedrag € 184,- per maand, op basis van 5 jaar met slot termijn van € 2500,- ga naar onze website en maak gebruik van onze handige lease calculator waar u vervolgens geheel vrijblijvend een passende offerte aan kunt vragen
Voorzien van: Airco, climate control, cruise control, handsfree, elektrisch pakket, dimlichten automatisch, boordcomputer, in hoogte verstelbaar stuurwiel, in hoogte verstelbare bestuurders stoel met armleuning, radio usb met stuurbediening, start/stop, 6 versnellingen, tussenwand met ruit, afwerkvloer laadruimte met antislip, schuifdeur rechts, parkeer sensoren achter, mistlampen voor, metallic lak, lichtmetalen velgen, bumpers/spiegels/stootstrippen in kleur en trekhaak
betreft een goed onderhouden auto, volledige onderhoudshistorie aanwezig (laatste beurt is geweest bij 68 618 km)
boekjes en 1 sleutel aanwezig
prijs is excl. btw en evt. rest bpm (particuliere verkoop)
- Kenteken: VRZ-06-H
- Merk: Ford
- Model: Transit Courier
- APK tot: 02-10-2026
- Tellerstand: 73620 KM
- Carrosserievorm: Bestel
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2022
- Transmissie: Handgeschakeld 6
- Kleur: zwart Metallic
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1498 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: XVCE
- Vermogen: 73 kW / 99pk
- Ledig gewicht: 1213 kg
- Max. trekgewicht: 540 kg
- Aantal zitplaatsen: 2
- Verbruik: 4.2 l/100 km
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is exclusief BTW
- Lengte: 416 cm
- Breedte: 176 cm
- Laadruimte hoogte: 124 cm
- Aantal sleutels: 1
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Kleur wit
- Lichtmetalen velgen 15"
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Trekhaak
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Tussenschot volledig
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- 6 versnellingen
- AUX/USB ingang
- Afwerkvloer laadruimte met antislip
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Betimmerde laadruimte
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Connected services
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Halogeen mistlampen
- Handsfree
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lat om lat betimmering laadruimte
- Metallic lak
- Radio usb met stuurbediening
- Tussenwand met ruit
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
Wij berekenen geen afleveringskosten!!
Neem ook eens een kijkje op onze website voor nog meer mooie gebruikte bedrijfswagens.
inruil mogelijk mag ook iets anders zijn u mag van alles aanbieden
heeft u interesse in 1 van onze auto's of wilt u een afspraak maken, neem dan telefonisch contact met ons op (mail kunnen we niet altijd beantwoorden)
tevens kunnen we diverse accessoires voor u monteren zoals een trekhaak, imperial, side-bars, achteruit rij camera, sensoren enz. (vraag naar de mogelijkheden)
Graag tot ziens bij:
Jonkman Bedrijfswagens B.V.
Nijverheidsweg 48 7921 JJ Zuidwolde (Drenthe)
Telefoon: 0626666664
www.jonkmanbedrijfswagens.nl
Wij zijn op werkdagen op afspraak geopend tussen 8:00 en 17:30
op zon en feestdagen zijn wij gesloten.
Hoeveel kost een Ford Transit Courier verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























