
Ford Transit Courier - 1.5 TDCI Trend Duratorq S&S Direct leverbaar Kofferbaklift
Algemeen
| Prijs | € 17.950 |
| Prijs incl. BTW | € 17.950 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 61.626 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 02 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | VGH-51-L |
| Datum deel 1 | 30-06-2020 |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 16,40 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1243 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 560 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | mei 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Ford Transit Courier occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Stuurbekrachtiging
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2018 - aug. 2023
Technische informatie
Koppel: 190 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 48 liter
Acceleratie (0-100): 16,4 s
Topsnelheid: 160 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.840 kg
Afmetingen (LxBxH): 416 x 176 x 181 cm
Wielbasis: 249 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 141 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Brandstofverbruik in de stad: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 113 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): BOVAG Garantie 12 maanden: https://www.bovag.nl/BovagWebsite/media/BovagMediaFiles/Downloads/Garantie%20en%20voorwaarden/Algemene-Garantievoorwaarden-Auto-1-2-2018.pdf
Productveiligheid
Fabrikant: Welzorg Auto op Maat Rietveldenweg 51 5222AP 'S-HERTOGENBOSCH, NL 08000200142 http://www.welzorg.nl verkoop.autoopmaat@welzorg.nl
Overige informatie
BPM: De getoonde prijs is inclusief BPM
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Zijschuifdeur rechts
- Elektronische remkrachtverdeling
- mistlampen voor
Interieur
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Brake Assist System
- Hill hold functie
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Mistlampen voor (050)
- stuur leder
= Bijzonderheden =
Het is een auto die er nog jaren tegenaan kan, deze Ford Transit Courier die 61626 kilometer op de teller heeft staan. De auto is van het bouwjaar 2020 en is van de eerste eigenaar. De aandrijving komt voor rekening van een dieselmotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Uw passagiers laden hun bagage moeiteloos in en uit; de ruime deuropening met schuifdeur maakt het mogelijk.
Omdat u nu eenmaal niet overal ogen heeft, is deze Ford Transit Courier voorzien van een achteropkomend verkeer waarschuwing die registreert wanneer de afstand tot uw achterligger te krap is. Ja, ook airconditioning is in deze auto aanwezig. De Ford is standaard voorzien van: lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
In de Ford Transit Courier heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Brake assist verhoogt de remdruk in een noodsituatie zodat u sneller stil staat.
Wij leveren deze auto aan u met Bovag Garantie. Nieuwsgierig geworden? Neem snel contact op om een afspraak te maken.
Gegarandeerde kilometerstand - Inruil mogelijk - Financiering mogelijk - Levering door heel Nederland. Genoemde verkoopprijs is exclusief afleverpakket ter waarde van € 399,- inclusief BTW. Rolstoel , Rolstoelauto, Rolstoelvervoer, Rolstoelbus, Rolstoelaanpassing, Bodemverlaging, Invalide, Invaliden, Invalidenauto, Aangepast, Aangepaste auto, Aanpassingen, Scootmobiel, Mindervaliden, Gehandicapten, Bodemverlaging, Verlaagde vloer, Rolstoelgeschikt, Rolstoelwagen, Rolstoelgebruik.
Hoeveel kost een Ford Transit Courier verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.








































































