
Ford Transit Custom - 2.0 TDCI 130 pk Aut. DC Dubbel Cabine 2xSchuifdeur/ NL Auto/ Carplay/ Leder/ Stoelverw./ N
Algemeen
| Prijs | € 36.944 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 44.702 |
| Bouwjaar | Januari 2023 |
| Kilometerstand | 15.829 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 02 januari 2027 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VTB-88-L |
| Datum deel 1 | 02-01-2023 |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 6-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zilver metallic |
| Gewicht | 2044 kg |
| Trekgewicht max | 1750 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | mei 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Ford Transit Custom occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2019 - jul. 2023
Cabine: dubbel
Technische informatie
Koppel: 385 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 80 liter
Maten
Lengte/hoogte: L2H1
Afmetingen (LxBxH): 534 x 203 x 206 cm
Wielbasis: 330 cm
Gewichten
GVW: 3.200 kg
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
CO₂-uitstoot: 224 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 183 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Van den Hurk Bedrijfswagens B.V. Kanaaldijk Z.W. 7b 5706LD HELMOND, NL 0492536652 http://www.vdhurk.nl sales@vdhurk.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achter deuren zonder raam
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakdraagsysteem
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkdistance control
- Parkeersensor voor en achter
- Schuifdeur
- Schuifdeur 2x
- Side Steps
- Verwarmde voorruit
- Zijschuifdeur links
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Bluetooth
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Boordcomputer met stuurwielbediening
- MP3 aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie af fabriek
- Navigatiesysteem full map
- Parkeercamera
- Radiovoorbereiding
- Stuurwielbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- USB poort
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- 12Volt aansluiting
- Armsteun
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Betonplex in laadruimte
- Bijrijders stoel
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Laadruimte betimmering
- Lederen stuurwiel
- Lichtsensor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot met raam
- Tussenschot volledig
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Roll Stability Control
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Driver Assistance Pack (Achteruitrijcamera, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Dimlichten automatisch, Multimedia-voorbereiding, Rijstrooksensor, Vermoeidheids herkenning, Verwarmde voorruit)
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Navigatie-pakket (Apple Carplay/Android Auto, Dab, Multimedia-voorbereiding, Navigatiesysteem full map)
- Onderhoudsboekjes
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- WiFi
- Zijwandbekleding laadruimte
- Zijwind assistent
- Zwaailampen
= Bijzonderheden =
Ford Transit Custom 2.0 TDCI 130 pk Automaat
Voorzien van o.a.:
- Carplay / Android auto
- Lederen bekleding
- Stoelverwarming bestuurder + passagier
- 2x Schuifdeur
- Navigatie
- Cruise control
- Camera
- Dakdragers
- 16" Lichtmetalen velgen
- Parkeersensoren voor + achter
- Sidesteps
- Passagiers airbag
- Lederen stuurwiel
- Laadruimte betimmering
- Isofix voor kinderzitje
- Dodehoek detectie
- Flitsers voor + achter
- etc.
Laatste onderhoud op 22/01/2026 bij 15.445 km
2 sleutels
.
Voor meer foto’s van deze wagen en ons complete assortiment kijkt u op www.vdhurk.nl.
LET OP: Alle prijzen zijn exclusief BTW, tenzij anders vermeld.
Aan eventuele fouten in advertenties of prijzen kunnen geen rechten worden ontleend.
Bijna 60 jaar dé bedrijfswagenspecialist.
Met een grote voorraad, Brabantse gemoedelijkheid én scherpe prijsstelling helpen wij u aan uw volgende bedrijfswagen.
App, mail, bel of kom langs voor een kennismaking.
Hoeveel kost een Ford Transit Custom verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























