
Ford Transit Custom - 2.0 TDCI 170pk AUT. L2H1 Sport 6-PRS |ACC|LED|Leder|Carplay|B&O|Full Options|
Algemeen
| Prijs | € 51.950 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 62.860 |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 1.100 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 28 oktober 2027 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | V-26-JXJ |
| Datum deel 1 | 28-10-2024 (import) |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 125 kW (170 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1996 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1920 kg |
| Trekgewicht max | 2500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | augustus 2023 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Ford Transit Custom occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Sportstoelen
- Trekhaak
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
GVW: 3.025 kg
Wielbasis: 350 cm
Interieurkleur: Zwart
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,7 l/100km (1 op 13,0)
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Motorrijtuigenbelasting: € 174 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- Draadloze telefoonlader
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Passagiersstoel
- Sportief interieur
- Stuurwiel verwarmd
- Telefoonintegratie premium
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- Achterspoiler
- Achteruitrijcamera
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Grootlicht-assistent
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Metallic lak
- Sluitbekrachtiging
- Verwarmde voorruit
- Zijschuifdeur rechts
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteruitrij assistent
- Airbag passagier
- Automatische snelheidsbegrenzing
- Autonome parkeerfunctie
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Stuurhulp
- Verkeersbord detectie
Overig
- Achterdeuren
- Achteruitrijcamera
- Alcantara hemelbekleding
- B&O audio
- Carplay
- Driver Assistance Pack (Accident Avoidance System, Accident Avoidance System, Achteruitrij assistent, Achteruitrij assistent, Autonome parkeerfunctie, Cruise control adaptief met Stop&Go, Cruise control adaptief met Stop&Go, Rondomzicht camera)
- Lichtmetalen velgen 20''
- Speciale kleur
- Stuurwiel multifunctioneel
- Treeplanken zwart
- Voorstoelen Verwarmd
- Zijschuifdeur links
= Bijzonderheden =
Te koop Nieuwstaat - Full Options!!!
Ford Transit Custom 2.0 TDCI 170pk AUT. L2H1 Sport Dubbele Cabine 6-Persoons
BJ: 2024
Kleur: Grijs metallic
Km stand: 1.100 Incl. NAP; Nationale Auto Pas
APK Vervaldatum: 28-10-2027
Prijs Exclusie BTW
Deze Ford Transit Custom Sport is bomvol aan optie's
Op onze website is de volledige fotoreportage te bezichtigen!
Inruil van uw huidige auto is mogelijk.
Al onze auto's zijn enkel op afspraak te bezichtigen!!
Voor meer informatie of interesse/bezichtiging van de auto graag telefonisch contact opnemen met:
Henk Schäfer: 06-57280702
Hoeveel kost een Ford Transit Custom verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























