
Ford Transit Custom - 2.0D 131 PK Aut. L1H1 Business Camera Carplay WinterPack
Algemeen
| Prijs | € 17.940 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 21.707 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 122.502 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 26 maart 2027 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VFR-28-J |
| Datum deel 1 | 26-03-2020 |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 2075 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | mei 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Ford Transit Custom occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2019 - jul. 2023
Technische informatie
Koppel: 385 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 80 liter
Maten
Lengte/hoogte: L1H1
Afmetingen (LxBxH): 512 x 203 x 196 cm
Wielbasis: 293 cm
Gewichten
GVW: 3.000 kg
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 212 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik in de stad: 6,9 l/100km (1 op 14,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 192 per kwartaal
Garantie
Garantie: 3
Productveiligheid
Fabrikant: Auto XL De Schans 25 2405XX ALPHEN AAN DEN RIJN, NL 0172224015 http://www.autoxl.nl info@autoxl.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED dagrijverlichting
- Parkeersensor voor en achter
- Zijschuifdeur rechts
- Elektronische remkrachtverdeling
- mistlampen voor
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Betonplex in laadruimte
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- Roll Stability Control
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Parkeersensoren voor en achter (3055)
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur multifunctioneel
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Navigatie-pakket (Apple Carplay/Android Auto, Navigatiesysteem full map, Rijstrooksensor met correctie, Dab, Multimedia-voorbereiding)
- stuur leder
- Zijwind assistent
AutoXL bestaat al vanaf 1988 en heeft zich ontwikkeld tot een van de meest betrouwbare en toonaangevende occasiondealers in Nederland. In onze moderne showroom in Alphen aan den Rijn vindt u altijd meer dan
250 scherp geprijsde occasions, zorgvuldig geselecteerd met bekende onderhoudshistorie en gegarandeerde kilometerstanden via NAP.
Wij bieden een breed assortiment elektrische auto’s (EV’s), plug-in hybrides (PHEV) en zuinige benzine- en dieselauto’s van gerenommeerde merken zoals Volkswagen, Toyota, Kia, BMW, Audi, Peugeot, Tesla en meer. Daarnaast kunt u bij ons terecht voor deskundig onderhoud, APK-keuringen en reparaties in onze moderne en volledig uitgeruste werkplaats. Ook bieden wij bandenservice, airco-onderhoud en professionele autodiagnose.
Met inruil, financiering, leasen of betalen per maand maken wij het kopen van uw ideale auto eenvoudig en betaalbaar. Of u nu op zoek bent naar een compacte stadsauto, ruime gezinswagen, youngtimer of elektrische SUV, wij helpen u graag. Met inruil profiteert u volledig van alle kortingen. (Let op: geld lenen kost geld) Wij streven altijd naar een optimale zorgeloze klantbeleving en leven daarom naar het motto: Enjoy the ride.
AutoXL is dé occasiondealer voor de regio Zuid-Holland, waaronder Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest, Voorschoten, Den Haag, Katwijk, Zoetermeer, Gouda, Waddinxveen, Boskoop, Alphen aan den Rijn, Woerden, Utrecht en de Bollenstreek.
Wij zijn 7 dagen per week geopend, dus ook iedere zondag bent u van harte welkom!
Bekijk ons actuele aanbod op www.autoxl.nl
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Ford Transit Custom verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.














































































