
Ford Transit Custom - 2.0TDCI 130PK Automaat Navigatie | Camera | Airco | Cruise | 3-Zits | Betimmering
Algemeen
| Prijs | € 15.750 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 19.058 |
| Bouwjaar | Maart 2019 |
| Kilometerstand | 124.139 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | V-08-GVG |
| Datum deel 1 | 21-03-2019 (import) |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 2035 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | januari 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Ford Transit Custom occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Navigatiesysteem
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2018 - jul. 2019
Cabine: enkel
Referentienummer: 12914
Technische informatie
Koppel: 385 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 80 liter
Maten
Lengte/hoogte: L1H1
Afmetingen (LxBxH): 512 x 203 x 197 cm
Wielbasis: 293 cm
Gewichten
GVW: 2.800 kg
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7 l/100km (1 op 14,3)
CO₂-uitstoot: 182 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 183 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: DUTCH Vans Mercuriusweg 41 3771NC BARNEVELD, NL 0342765557 http://www.dutchvans.com robot@dutchvans.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Multimedia systeem
Interieur
- Bijrijdersbank
- Laadruimte betimmerd
Overige
-
- Achterdeuren
- Airbag(s)
- Comfort-Plus-pakket
- El. Spiegels
- LED koplampen
- Multifunctioneel stuur
- Roetfilter
= Bijzonderheden =
Laat je niets wijsmaken, deze Ford Transit Custom biedt alles wat jij van een auto verlangt. De aandrijving komt voor rekening van een dieselmotor en een automatische transmissie. In deze Ford profiteer jij onder andere ook van: LED koplampen, twee achterdeuren en warmtewerend glas.
Altijd achter zicht, nooit meer nekkramp! De achteruitrijcamera maakt het supermakkelijk. Je rijdt snel, zuinig en zeker naar je bestemming met het navigatiesysteem. Schakel simpel en veilig naar je favoriete artiest met de audiobediening op het stuur. Een heerlijke egale snelheid? Even de cruise control inschakelen! Ja, airconditioning is er natuurlijk ook in deze auto. Deze auto is voorzien van centrale portiervergrendeling en boordcomputer.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Ford Transit Custom samen. Bij een noodstop levert de Brake Assist automatisch nóg meer remkracht om de remweg te verkorten.
Je bent van harte welkom om deze auto te komen bekijken, neem je snel contact met ons op?
LEASE / INRUIL / FINANCIEREN IS MOGELIJK.
Prijzen zijn (tenzij anders vermeld) exclusief BTW 21%.
U vindt ons midden in Nederland (Barneveld), centraal gelegen aan de A1 en daarmee uitstekend te bereiken. Wij helpen u graag bij het vinden van een passende oplossing die aansluit op uw specifieke wensen en budget. Binnen ons assortiment vindt u vooraanstaande merken zoals onder andere; Fiat, Ford, Iveco, Mercedes-Benz, Opel, Peugeot, Renault en Volkswagen.
Hoeveel kost een Ford Transit Custom verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























