
Ford Transit Custom - 2.0TDCI 130PK Raptor Edition | 2500Kg Trekhaak | Multimedia | Camera | Airco | Cruise | 3-
Algemeen
| Prijs | € 15.795 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 19.112 |
| Bouwjaar | Mei 2018 |
| Kilometerstand | 113.659 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 25 oktober 2026 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VSH-64-B |
| Datum deel 1 | 24-05-2018 (import) |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1866 kg |
| Trekgewicht max | 2500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | januari 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Ford Transit Custom occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lichtmetalenvelgen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2018 - jul. 2019
Cabine: enkel
Referentienummer: 12969
Technische informatie
Koppel: 385 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 80 liter
Maten
Lengte/hoogte: L1H1
Afmetingen (LxBxH): 534 x 203 x 198 cm
Wielbasis: 293 cm
Gewichten
GVW: 3.000 kg
Functioneel
Afmetingen laadruimte: 292 x 177 x 140 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
CO₂-uitstoot: 167 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 174 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: DUTCH Vans Mercuriusweg 41 3771NC BARNEVELD, NL 0342765557 http://www.dutchvans.com robot@dutchvans.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Trekhaak 2500Kg
Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Multimedia systeem
Interieur
- Bijrijdersbank
- Laadruimte betimmerd
Overige
- Achterdeuren
- Airbag(s)
- Comfort-Plus-pakket
- El. Spiegels
- LED koplampen
- Metallic Lak
- Multifunctioneel stuur
= Bijzonderheden =
In het moderne verkeer heb jij achter het stuur van de Ford Transit Custom altijd de controle. Deze auto komt uit 2018. Deze diesel heeft een handgeschakelde zesversnellingsbak. Bij de rijke uitrusting horen ook LED koplampen, twee achterdeuren en warmtewerend glas.
Altijd achter zicht, nooit meer nekkramp! De achteruitrijcamera maakt het supermakkelijk. De auto is voorzien van een 2500Kg trekhaak en is een uitstekende trekker. Terwijl je stuurt, kun je het audiosysteem bedienen met de knoppen onder je vingertoppen. Relaxt rijden is meegeleverd in de vorm van cruise control. Ja, airconditioning is er natuurlijk ook in deze auto. Extra opties op deze auto zijn: centrale portiervergrendeling en boordcomputer.
In de Ford Transit Custom heeft jouw veiligheid en die van jouw omgeving prioriteit. Mocht zich een gevaarlijke situatie voordoen, dan geeft de Brake Assist extra remkracht en verkort de remweg.
We laten je deze auto graag helemaal zien. Bel je ons voor een afspraak?
LEASE / INRUIL / FINANCIEREN IS MOGELIJK.
Prijzen zijn (tenzij anders vermeld) exclusief BTW 21%.
U vindt ons midden in Nederland (Barneveld), centraal gelegen aan de A1 en daarmee uitstekend te bereiken. Wij helpen u graag bij het vinden van een passende oplossing die aansluit op uw specifieke wensen en budget. Binnen ons assortiment vindt u vooraanstaande merken zoals onder andere; Fiat, Ford, Iveco, Mercedes-Benz, Opel, Peugeot, Renault en Volkswagen.
Hoeveel kost een Ford Transit Custom verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































