
Ford Transit Custom - 2.0TDCI 170PK Dubbele Cabine Limited | 2xSchuifdeur | 2800Kg Trekhaak | Navigatie | Multim
Algemeen
| Prijs | € 20.995 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 25.404 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 183.563 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 26 maart 2027 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VGF-91-K |
| Datum deel 1 | 26-03-2020 (import) |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 125 kW (170 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 2160 kg |
| Trekgewicht max | 2800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | mei 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Ford Transit Custom occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Navigatiesysteem
- Trekhaak
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2019 - jul. 2023
Cabine: dubbel
Referentienummer: 13120
Technische informatie
Koppel: 405 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 80 liter
Maten
Lengte/hoogte: L2H1
Afmetingen (LxBxH): 534 x 203 x 195 cm
Wielbasis: 330 cm
Gewichten
GVW: 3.400 kg
Interieur
Interieur: black, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
CO₂-uitstoot: 170 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 201 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: DUTCH Vans Mercuriusweg 41 3771NC BARNEVELD, NL 0342765557 http://www.dutchvans.com robot@dutchvans.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Multimedia systeem
Interieur
- Laadruimte betimmerd
Overige
-
- Achterdeuren
- Airbag(s)
- Comfort-Plus-pakket
- El. Spiegels
- LED koplampen
- Metallic Lak
- Multifunctioneel stuur
= Bijzonderheden =
Een van de meest legendarische merken: Ford. Qua techniek en design geheel met de blik op de toekomst. 'Go Further' zeggen ze. En dat is te zien. Een krachtige motor geeft deze auto zijn sportieve prestaties. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer LED koplampen, twee achterdeuren en warmtewerend glas.
De auto is voorzien van een 2800Kg trekhaak en is een uitstekende trekker. Met het navigatiesysteem kies jij de snelste route naar jouw eindbestemming. Het geluidssysteem is gemakkelijk en veilig te bedienen vanaf het stuur. De aanwezige cruise control scheelt lekker in brandstofkosten. En ook bij de flitspaal. Allicht is er in deze auto ook airconditioning. De uitrusting van deze Ford is met centrale portiervergrendeling en boordcomputer behoorlijk compleet.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Ford Transit Custom samen. Bij een noodstop levert de Brake Assist automatisch nóg meer remkracht om de remweg te verkorten.
Heb je interesse in deze mooie Ford? Bel ons dan of mail ons, om een afspraak te maken.
LEASE / INRUIL / FINANCIEREN IS MOGELIJK.
Prijzen zijn (tenzij anders vermeld) exclusief BTW 21%.
U vindt ons midden in Nederland (Barneveld), centraal gelegen aan de A1 en daarmee uitstekend te bereiken. Wij helpen u graag bij het vinden van een passende oplossing die aansluit op uw specifieke wensen en budget. Binnen ons assortiment vindt u vooraanstaande merken zoals onder andere; Fiat, Ford, Iveco, Mercedes-Benz, Opel, Peugeot, Renault en Volkswagen.
Hoeveel kost een Ford Transit Custom verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























