
€ 8.750 Ex. BTW
| Prijs | € 9.995 |
| Prijs incl. BTW | € 9.995 |
| Bouwjaar | November 2014 |
| Kilometerstand | 260.421 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 22 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | VK-914-V |
| Datum deel 1 | 12-11-2014 |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 114 kW (155 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2198 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Zilver |
| Oorspronkelijke kleur | Zilver |
| Gewicht | 1916 kg |
| Trekgewicht max | 2500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | oktober 2012 |
| Meer modelinformatie |
✅BTW en BPM vrij
‼️Nette auto
✅Luxe uitvoering
















































