
Hyundai i10 - 1.25i Dynamic Cool AIRCO NAVI LMV NAP RIJDT GOED APK 5-2027
Algemeen
| Prijs | € 1.595 |
| Bouwjaar | Mei 2009 |
| Kilometerstand | 291.425 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 20 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 78-JFZ-4 |
| Datum deel 1 | - |
| Topsnelheid | 164 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,80 sec |
| Motorvermogen | 57 kW (77 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1248 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 905 kg |
| Trekgewicht max | 800 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juli 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airbag. zijdelings voor 2x
- Centr. deurvergr. handbediend
- Centr. deurvergr. afstand.
- Startonderbreking
- Airconditioning. handbed.
- Cruise Control
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen achter
- Verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD/MP3 speler
- Lichtmetalen velgen
- Trekhaak. afneembaar
- EBD
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Velgen Alu. 15 inch
Extra informatie
DEZE AUTO RIJDT EN SCHAKELT GOED.
Deze Hyundai i10 komt uit 2009, werd geleverd van 01-07-2008 tot 28-02-2011 en kostte toen Euro 11.400,-. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2009 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 57 kW (77 PK) en een cilinderinhoud van 1248 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 164 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 12,8 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 5,0 liter per 100 km en hij weegt 905 kg. De APK is geldig tot 20-5-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld Euro 94,33 per kwartaal.
-INRUIL IS MOGELIJK MAAR WEL TEGEN HANDELS PRIJZEN. VOOR MEER INFO KUNT U ONS MAILEN OF DIRECT BELLEN: 0651191563
Wij rekenen GEEN afleverkosten.
U kunt bij ons al uw export documenten regelen inclusief verzekering,
Optioneel: De kosten van 3 maanden extra garantie bedragen VA Euro 495
- Op onzin biedingen wordt NIET gereageerd
Openingstijden zijn op maandag t/m vrijdag van 9:00 tot 17:00, op zaterdag van 9:30 tot 16:00. Op zondag zijn we dicht.
Het is mogelijk om een afspraak in te plannen buiten kantooruren, graag hiervoor even bellen.
Wij raden u aan om even te bellen als u naar een auto wilt komen kijken, zo weet u zeker dat u niet voor niks rijdt.
Kijk voor meer info en onze volledig voorraad op onze website: www.edkar.nl
Tekstfouten voorbehouden.
Hoeveel kost een Hyundai i10 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























