
Hyundai i10 - €2250, -1.1 Active Cool Apk 2027 Airco Nappas
Algemeen
| Prijs | € 2.250 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand | 111.922 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 28 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 12-KDL-9 |
| Datum deel 1 | 17-10-2009 |
| Topsnelheid | 151 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 15,60 sec |
| Motorvermogen | 49 kW (67 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1086 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 900 kg |
| Trekgewicht max | 700 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | februari 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 155/70 R13
Acceleratie (0-100): 15,6 s
Topsnelheid: 151 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.405 kg
Afmetingen (LxBxH): 357 x 160 x 154 cm
Wielbasis: 238 cm
Interieur
Interieur: Lichtgrijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 119 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen voor
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Electronic Brake Distribution (EBD)
Overig
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Distributie Ketting
- Isofix
- Katalysator
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Mistlampen achter
- Niet in de auto gerookt .
- Onderhoudsboek aanwezig
- Origineel Nederlandse auto
- Pollenfilter
- Reservewiel
- Ruitenwisser achter
= Bijzonderheden =
Op een kleine krasschade na links onder-achter staat een leuke Hyundai i10 hier bij ons...
Apk is 28 mei 2027 .
Origineel Nederlands geleverd met een Onderhoudsboekje.
Laatstse onderhoud gehad in 2024 ( Volgende beurt moet bij 120.000 kms )
*Deze motoren zijn voorzien van een onderhoudsvrije Distributieketting .
Heeft een werkende aircondition , originele kilometers ( Nap pas / Rdw aanwezig ) 2x sleutels , isofix ( voor de kinderstoel ) electrische ramen , centrale deurvergrendeling etc etc
Staat op 4x goede banden en er is niet in gerookt !
Er is rekening gehouden met de krasschade daarom is de prijs €2250,-
Graag serieuze interesse aub , 06 40 100 908 Romeo
Hoeveel kost een Hyundai i10 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























