
Hyundai i10 - Hyundai, Airco, AUTOMAAT.NAP 1.25i i-Catcher
Algemeen
| Prijs | € 3.945 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 175.541 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 4 |
| APK | Ja, tot 17 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 62-HBS-1 |
| Datum deel 1 | 17-10-2008 |
| Topsnelheid | 155 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 18,50 sec |
| Motorvermogen | 57 kW (77 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1248 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 935 kg |
| Trekgewicht max | 700 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | juli 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 155/70 R13
Acceleratie (0-100): 18,5 s
Topsnelheid: 155 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.430 kg
Afmetingen (LxBxH): 357 x 160 x 154 cm
Wielbasis: 238 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen voor
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 14"""
- Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
Overig
- USB
= Bijzonderheden =
Te koop: Hyundai i10 Automaat
Nette en zuinige Hyundai i10 automaat uit 2008.
De auto rijdt en schakelt goed. Ideaal als stadsauto of betrouwbare beginnersauto.
Kenmerken:
Kilometr Nap orginnel
* Bouwjaar: 2008
* Transmissie: Automaat
* Airconditioning
* Tweede eigenaar
* Zuinig in verbruik
* Compact en praktisch
Auto verkeert in nette staat en is direct rijklaar.
Voor meer informatie of een proefrit graag contact opnemen.
✅INRUIL VAN UW AUTO IS MOGELIJK✅
De beste optie voor inruil dat u een bezoek brengt in onze showroom. Om de juiste prijs indicatie vast te stellen. Is dit voor u niet mogelijk dan graag een uitgebreide email en Whatsapp met daarin een zo goed mogelijke beschrijving van u auto, met mogelijke foto's prijsindicatie.
⏰Wij zijn 6 dagen in de week open van maandag t/m zaterdag 10.00 tot 18.00.⏰
Hoeveel kost een Hyundai i10 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























