
Hyundai i20 - 1.0 T-GDI Comfort | 1 Eigenaar | Carplay | Achteruitrijcamera | Navigatie | Cruise Control
Algemeen
| Prijs | € 10.950 |
| Prijs excl. BTW | € 9.263 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 157.922 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 02 juni 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | G-116-JG |
| Datum deel 1 | 14-11-2019 |
| Topsnelheid | 182 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,40 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Polar White (PSW) |
| Gewicht | 1085 kg |
| Trekgewicht max | 800 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | december 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2020
Technische informatie
Koppel: 172 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 11,4 s
Topsnelheid: 182 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.650 kg
Afmetingen (LxB): 404 x 173 cm
Wielbasis: 257 cm
Interieur
Interieur: (TRY), Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5 l/100km (1 op 20,0)
CO₂-uitstoot (NEDC): 114 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Hyundai Motor Netherlands B.V. Postbus 281 2170 AG Sassenheim, NL 0252-240340 www.hyundai.nl klantenservice@hyundai-motor.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- mistlampen voor
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- zij airbag(s) voor
Overig
- Navigation Pack (Navigatiesysteem full map) (P002)
- Geldige APK
- Rookvrij
- start/stop systeem
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
Hoeveel kost een Hyundai i20 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























