
Hyundai i20 - 1.0 T-GDI Comfort
Algemeen
| Prijs | € 20.900 |
| Prijs excl. BTW | € 17.809 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kilometerstand | 11.086 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 04 april 2029 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | HKJ-51-K |
| Datum deel 1 | 04-04-2025 |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 73 kW (99 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Aurora Grey Mica |
| Gewicht | 1065 kg |
| Trekgewicht max | 1110 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | december 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2025
Referentienummer: 26EB10575
Typenummer: 3242
Technische informatie
Koppel: 171 Nm
Aandrijving
Tankinhoud: 40 liter
Prestaties
Acceleratie (0-100): 10,4 s
Topsnelheid: 188 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.640 kg
Maximaal toegelaten massa: 1.640 kg
Afmetingen (LxBxH): 4065 x 1775 x 1450 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Plaatsing stuurwiel: Links
Interieur: zwart, Stof
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Achterbank In Delen Neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Alarm Klasse 1(startblokkering)
- Apple Carplay/android Auto
- Armsteun Voor
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel In Hoogte Verstelbaar
- Bluetooth
- Bots Waarschuwing Systeem
- Buitenspiegels Elektrisch Inklapbaar
- Centrale Vergrendeling Met Afstandsbediening
- Connected Services
- Dab
- Dimlichten Automatisch
- Dodehoek Detectie
- Elektrische Ramen Achter
- Elektrische Ramen Voor
- Hoofd Airbag(s) Achter
- Hoofd Airbag(s) Voor
- JBL speaker upgrade component set Hi-Res
- Led Dagrijverlichting
- Lichtmetalen Velgen 16"
- Mica Kleur
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor Achter
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor Met Correctie
- Spraakbediening
- Start/stop Systeem
- Stuur En Versnellingspook (Kunst)leder
- Stuur Verstelbaar
- Uitstap Waarschuwing
- Vermoeidheids Herkenning
- Volledig Digitaal Instrumentenpaneel
- Zij Airbag(s) Voor
Hoeveel kost een Hyundai i20 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



















