
Hyundai i20 - 1.0 T-GDI Comfort / Dealer onderhouden / Cruise control / Navigatie / Achteruitrijcamera /
Algemeen
| Prijs | € 16.835 |
| Prijs excl. BTW | € 14.115 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 17.751 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 08 mei 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | XR-406-S |
| Datum deel 1 | 08-05-2019 |
| Topsnelheid | 182 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,40 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Phantom Black (X5B) |
| Gewicht | 1085 kg |
| Trekgewicht max | 800 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | december 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2020
Referentienummer: 515917 HERWERS.05
Technische informatie
Koppel: 172 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 11,4 s
Topsnelheid: 182 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.650 kg
Afmetingen (LxB): 404 x 173 cm
Wielbasis: 257 cm
Interieur
Interieur: (TRY), Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5 l/100km (1 op 20,0)
CO₂-uitstoot (NEDC): 114 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen): Deze occasion wordt voor de getoonde prijs afgeleverd inclusief een geldige apk, vloeistoffen controle, RDW teller rapport en tenaamstellingskosten. Tevens is de auto technisch door ons geïnspecteerd.
- Herwers Basis pakket (€ 895 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): BOVAG garantie (12 maanden); Een kwart tank brandstof, Gratis 1 dag vervangend vervoer bij onderhoud of reparatie, Herwers Privilege Pas en mobiliteitsgarantie, Olie verversen incl. oliefilter indien binnen 6 maand of 7500 km benodigd, Professionele poetsbeurt binnen en buiten, Vervangen slijtagedelen indien binnen 6 maand of 7500 km benodigd
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Hyundai Motor Netherlands B.V. Postbus 281 2170 AG Sassenheim, NL 0252-240340 www.hyundai.nl klantenservice@hyundai-motor.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Metaallak (LAK1)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- mistlampen voor
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- zij airbag(s) voor
Overig
- lichtmetalen velgen 15"
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- start/stop systeem
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
= Bijzonderheden =
Herwers besteedt de uiterste zorg aan de juistheid en volledigheid van de gegevens. Hoewel de informatie permanent zo accuraat en actueel mogelijk wordt weergegeven zijn wijzigingen te allen tijde voorbehouden. Aan de inhoud van deze advertentie kunnen derhalve op geen enkele wijze rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Hyundai i20 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























