
Hyundai i20 - 1.0 T-GDI Comfort | Navigatie | 16"lichtmetalen velgen | Achteru
Algemeen
| Prijs | € 31.628 |
| Prijs excl. BTW | € 27.523 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kilometerstand | 14 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 27 mei 2030 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KGX-03-B |
| Datum deel 1 | 27-05-2026 |
| Topsnelheid | 181 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,50 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Lumen Grey Mica (grijs metallic) |
| Gewicht | 1045 kg |
| Trekgewicht max | 910 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | oktober 2025 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Modeljaar: 2025
Referentienummer: 2878
Technische informatie
Tankinhoud: 40 liter
Acceleratie (0-100): 11,5 s
Topsnelheid: 181 km/u
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieur: antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 129 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: geen
Garantie
Fabrieksgarantie tot: 27-05-2031
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm standaard
- Navigatiesysteem full map
- spraakbediening
Exterieur
- bagagedek
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 16"
- mica kleur
Extra
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun achter
- bagage-scheidingsnet
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- sfeerverlichting
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- dodehoekdetectie met correctie
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- start/stop systeem
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor
Overige
- Dealer onderhouden
= Bijzonderheden =
Ontdek deze auto bij Garage Verbrugge, de officiële Hyundai-servicedealer van Zeeuws-Vlaanderen. Bent u enthousiast geworden of wilt u direct een proefrit plannen? Bel ons op 0115-681200 – onze verkopers staan klaar om u persoonlijk te adviseren.
Verkoopadviseur: Sander van Maren 06-12964856
Verkoopadviseur: Dimitri Dagevos 06-12530392
Bij ons kiest u voor zorgeloos rijden en transparante communicatie. De prijzen bij ons zijn inclusief:
• Een complete afleverbeurt volgens schema
• 12 maanden BOVAG-garantie op al onze occasions
• 1 jaar Europese mobiliteitsgarantie (pechhulp)
• Een volle tank brandstof
• Minimaal 12 maanden APK
Zo rijdt u niet alleen weg in een fantastische auto, maar ook met een zeker en vertrouwd gevoel.
Hoeveel kost een Hyundai i20 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.









































































![Volkswagen T-Cross - 1.0 TSI Style Business [ TREKHAAK I CARPLAY I CAMERA I CLIMA ]](https://cdn.autowereld.nl/I759134215/240x180/volkswagen-t-cross-1-0-tsi-style-bines-trekhaak-i-carplay-i-camera-i-clima.jpg)