
Hyundai i20 - 1.0 T-GDI Go 2016 Navigatie/Airco/Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 10.950 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 89.796 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 15 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KL-142-D |
| Datum deel 1 | 15-04-2017 |
| Topsnelheid | 186 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1040 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | juli 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2016 - aug. 2017
Technische informatie
Koppel: 172 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 186 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.600 kg
Afmetingen (LxBxH): 404 x 173 x 147 cm
Wielbasis: 257 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 99 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,6 l/100km (1 op 27,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Beijer Auto's Langeweg 5J 3261LJ OUD-BEIJERLAND, NL 0186-219014 http://www.beijerauto.nl info@beijerauto.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 15"
- Parkeersensor achter
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Rijstrooksensor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- Extra getint glas achter
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Dit betreft een leuke Hyundai i20 1.0 T-GDI Go! 2016 met origineel 89.796 km (NAP) gereden.
Deze auto is dealer onderhouden (service uitdraai aanwezig) en de laatste beurt is uitgevoerd bij 87.983 km.
Verder is deze Hyundai voorzien van een distributieketting en staat op 4 goede all season banden.
Daarnaast is de APK geldig tot 15-04-2027.
Bezichtiging en proefrit uitsluitend op afspraak!
Wij verwelkomen u graag voor een afspraak en bieden de mogelijkheid om uw huidige auto in te ruilen. Daarnaast kunnen wij, indien gewenst, een op maat gemaakte verzekeringsofferte en/of financieringsvoorstel voor u opstellen.
Om ervoor te zorgen dat uw "nieuwe" auto in uitstekende staat aan u wordt afgeleverd, brengen wij € 295,- afleverkosten in rekening. Wat mag u van ons verwachten?
• Minimaal 8 maanden geldige APK
• Professionele poetsbeurt van interieur en exterieur
• Controle en bijvullen van vloeistoffen
• Tellerstandrapport (NAP)
• Tenaamstelling van het kenteken
• Officiële RDW-vrijwaring van uw oude voertuig
Wij zorgen ervoor dat u met een gerust hart de weg op kunt!
Aan deze presentatie kunnen geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Hyundai i20 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































