
Hyundai i20 - 1.0 T-GDI Premium AUTOMAAT - ALS NIEUW
Algemeen
| Prijs | € 16.950 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 45.556 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 08 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | XX-827-V |
| Datum deel 1 | 08-04-2019 |
| Topsnelheid | 182 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,40 sec |
| Motorvermogen | 73 kW (99 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1085 kg |
| Trekgewicht max | 800 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | december 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Hyundai i20 1.0 T-GDI Premium AUTOMAAT - ALS NIEUW !!!
- Kenteken: XX-827-V
- Merk: Hyundai
- Model: i20
- APK tot: 08-04-2027
- Tellerstand: 45556 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2019
- Transmissie: Automaat
- Kleur: grijs Metallic
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: grijs
- Motorinhoud: 998 cc
- Aantal cilinders: 3
- Motorcode: G3LC
- Vermogen: 73 kW / 99pk
- Ledig gewicht: 1085 kg
- Max. trekgewicht: 800 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 404 cm
- Breedte: 173 cm
- Hoogte: 1474 cm
- Aantal sleutels: 2
- Motorrijtuigenbelasting: € 145 - 158 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 15"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Trekhaak met afneembare kogel
- Two-tone metaalkleur
Infotainment
- Audio installatie
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
Kleur: Two Tone kleurstelling Zilver Metallic met Zwart dak. Schitterende, in praktisch NIEUWSTAAT verkerende Hyundai i20 AUTOMAAT in de meest complete PREMIUM uitvoering voorzien van vele opties af fabriek, zoals Navigatie, Cruise Control, Extra getinte achterruiten, Parkeersensoren vóór en achter, 16 inch Lichtmetalen velgen, Achteruitrij Camera, Keyless Entry, Elektrisch inklapbare buitenspiegels, Elektrisch bedienbare ramen V + A en een Afneembare Trekhaak ! De auto is schadevrij en er is NIET in gerookt ! Standaard afleveringskosten inclusief 12 maanden garantie EUR 295, kijk op www.autolouwes.nl voor alle overige mogelijkheden en nog veel meer AUTOMATEN ! NB: Auto is binnen, foto's volgen zo spoedig mogelijk...
Auto Louwes is een all-round BOVAG bedrijf gespecialiseerd in Peugeot en Citroen. Tevens hebben wij een uitstekende werkplaats waar u voor al uw onderhoud, reparaties en APK-keuringen aan alle merken en types terecht kunt. Wij zijn van maandag tot en met vrijdag geopend van 8.00 tot 17.30, zaterdag en zondag zijn wij gesloten. Graag tot ziens bij Auto Louwes in Roden !
Autobedrijf Louwes B.V.
Kastanjelaan 24
9301 LE Roden
050-5019691
info@autolouwes.nl
www.autolouwes.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Hyundai i20 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



































