
Hyundai i20 - 1.2 HP i-Motion Comfort|1e Eigenaar|Navi|Camera|CruiseControl|Climatronic
Algemeen
| Prijs | € 7.950 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 173.868 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 22 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KH-424-D |
| Datum deel 1 | 30-01-2017 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,10 sec |
| Motorvermogen | 62 kW (84 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1248 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 955 kg |
| Trekgewicht max | 910 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | december 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Acceleratie (0-100): 13,1 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.580 kg
Afmetingen (LxBxH): 404 x 173 x 147 cm
Wielbasis: 257 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 109 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4 l/100km (1 op 25,0)
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Multimedia-voorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Rijstrooksensor
- Start/stop systeem
Overig
- 'Climatronic' airconditioning (PH2)
- Achteruitrijcamera
- Airconditioning Climatic (PH0)
- Audio-navigatie full map
- Parkeerhulp achter (7X1)
= Bijzonderheden =
Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. De aandrijving van deze Hyundai wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak.
De achteruitrijcamera laat duidelijk zien hoeveel ruimte u nog heeft bij het inparkeren. Met de knoppen op het stuur regelt u het audiosysteem, terwijl u uw blik op de weg gericht houdt. De automatische airconditioning zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. Natuurlijk is een complete auto als deze ook voorzien van sensoren die de omgeving in de gaten houden. Deze Hyundai heeft niet alleen een automatisch inschakelbare verlichting aan boord, maar ook een regensensor. Een stabiele en comfortabele snelheid houdt u feilloos aan met de cruise control. Met centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer is deze auto helemaal compleet.
In de Hyundai I20 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Het Lane-keeping systeem registreert permanent of u binnen de lijnen van de rijstrook blijft; dwaalt u onbedoeld af, dan waarschuwt het systeem en corrigeert de koers. De Brake Assist vergroot de veiligheid door bij een noodsituatie extra power te leveren op het remsysteem. In deze Hyundai vinden we verder een hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Hebt u interesse in deze auto? Neem nu contact met ons op en we zetten hem klaar voor een proefrit.
Topper Auto is een universeel autobedrijf. Onze bouwjaren, tellerstanden en prijzen zijn exact vermeld en inruil van uw huidige auto is bij ons altijd mogelijk. Elke occasion word afgeleverd met NAP certificaat en een geldige Apk. Ook is het financieren en verzekeren van uw nieuwe aankoop via ons mogelijk.
Al onze occasions zijn uitsluitend op afspraak te bezichtigen, daarom verzoeken wij u vriendelijk van te voren te bellen voor een afspraak.
Inruil Mogelijk!
Hoeveel kost een Hyundai i20 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























