
Hyundai i20 - 1.2 MPI Comfort - Schade
Algemeen
| Prijs | € 5.845 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 197.056 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 21 augustus 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | N-604-GG |
| Datum deel 1 | 03-11-2021 |
| Topsnelheid | 173 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,10 sec |
| Motorvermogen | 62 kW (84 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 988 kg |
| Trekgewicht max | 910 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | september 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Acceleratie (0-100): 13,1 s
Topsnelheid: 173 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.560 kg
Afmetingen (LxBxH): 404 x 178 x 145 cm
Wielbasis: 258 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 113 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik in de stad: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal handzenders: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Telefoonintegratie premium
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Parkeersensor achter
- Rijstrooksensor met correctie
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
= Bijzonderheden =
LET OP: Betreft een schade meeneemprijs zonder service en garantie...Front en rechter voor-schade + Rechter achter-schade...!!!
Prijs is excl. BPM... NL prijs is € 6995,-...
Bij de aankoop van uw auto heeft u 3 verschillende opties:
1e optie: geadverteerde schadeauto- of occasionprijs.
(Volgende opties betreffen uitsluitend occasions)
2e optie: Service prijs: €225,- --> Nieuwe APK + afleveringsbeurt
3e optie: (Alleen mogelijk bij aanschaf van een auto van minimaal €4500,-)
1. Full Service prijs: €595,- --> Nieuwe APK + afleveringsbeurt + 3 maanden garantie.
2. Premium Service prijs: €795,- --> Nieuwe APK + afleveringsbeurt + 6 maanden garantie.
Van der Ven Auto's B.V. Ettenseweg 76 4706 PB Roosendaal Telefoon: 0165-523912 (Optie 4)
E-mail: verkoop@venauto.nl Website: www.venauto.nl
Bel of App 06-51896460 of 06-30122169 voor een afspraak!
Gesproken talen: Nederlands, Engels, Duits en Turks.
Inruil van uw huidige auto is altijd mogelijk!!
Het volgende betreft export/schade auto's:
Wij zijn geopend van maandag t/m vrijdag van 8.00 t/m 18.00, op zaterdag van 8.00 t/m 17.00.
Het ophalen van een voertuig is mogelijk van maandag t/m vrijdag van 8.00 t/m 16.00.
HET AFHALEN VAN UW VOERTUIG, DIENT 24 UUR VAN TEVOREN PER E-MAIL OF TELEFOON WORDEN GEMELD.
Een voertuig reserveren is alleen mogelijk met een aanbetaling, afhankelijk van de waarde van het voertuig zou een gepaste aanbetaling plaats moeten vinden
Nadat u een aankoop gedaan heeft moet het voertuig binnen 14 dagen betaald en opgehaald te worden.
Transport dient u zelf te regelen. Wij brengen geen auto's.
LET OP: Op al onze voertuigen is geen enkele vorm van garantie, coulance, teruggave, omruiling, terugbetaling of reclamatie mogelijk!
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden!
Voor uw aankoop, dient u alles zelf te hebben gecontroleerd.
Hoeveel kost een Hyundai i20 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























