
Hyundai i20 - 1.2 MPI COMFORT SMART I VERWACHT 02-06-2026
Algemeen
| Prijs | € 16.445 |
| Prijs excl. BTW | € 13.921 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 24.503 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | T-518-FK |
| Datum deel 1 | 06-06-2023 |
| Topsnelheid | 173 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,10 sec |
| Motorvermogen | 62 kW (84 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Intense Blue Pearl (YP5) |
| Gewicht | 988 kg |
| Trekgewicht max | 910 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | september 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2020 - 2023
Technische informatie
Koppel: 118 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 40 liter
Acceleratie (0-100): 13,1 s
Topsnelheid: 173 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.560 kg
Afmetingen (LxB): 404 x 178 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieur: (NNB), Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 5,3 l/100km (1 op 18,9)
CO₂-uitstoot (WLTP): 119 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Garantie
Garantie: 6 maanden volledige garantie
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Vertrouwen is goed, garantie is beter!:
Bij Autobetaalbaar.nl betaalt u geen extra afleveringskosten en ontvangt u GRATIS een afleverpakket met daarin 6 maanden volledige garantie, een nieuwe APK en een onderhoudsbeurt*.
Daarnaast bieden wij 12 maanden volledige garantie aan voor een meerprijs van €299,-
Dit afleverpakket bevat: 6 maanden volledige garantie (6 maanden garantie); Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Hyundai Motor Netherlands B.V. Postbus 281 2170 AG Sassenheim, NL 0252-240340 www.hyundai.nl klantenservice@hyundai-motor.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 16"
- mica kleur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- stuur verstelbaar
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- dodehoek detectie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- uitstap waarschuwing
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Bij Autobetaalbaar.nl betaalt u geen extra afleveringskosten en ontvangt u GRATIS een premium afleverpakket met daarin 6 maanden volledige garantie, een nieuwe APK en een onderhoudsbeurt.
Autobetaalbaar.nl is een jong en modern autobedrijf in het midden van het land. Wij hebben ons sinds de oprichting in 2011 volledig gespecialiseerd in de verkoop en reparatie van (jong) gebruikte occasions en zijn hiervoor zelfs bekroond met de “Nationale Auto Awards”!
Wij staan als team voor onze klanten klaar en willen de klant enthousiast en volledig ontzorgen op het gebied van mobiliteit.
Ondanks het feit dat wij onze uiterste best doen om u correct te informeren kan het voorkomen dat uitvoeringen anders zijn dan aangegeven. U kunt geen rechten ontlenen aan hetgeen gepresenteerd is. Om deze reden bent u altijd van harte welkom om uw aankoop, vooraf, zelf te controleren. Schrijf- en tekstfouten voorbehouden.
Hoeveel kost een Hyundai i20 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























