
Hyundai i20 - 1.2i 5-deurs Plus Clima, Bluetooth, NL-auto
Algemeen
| Prijs | € 6.450 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 109.378 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 26 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 77-TLX-6 |
| Datum deel 1 | 31-07-2012 |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,90 sec |
| Motorvermogen | 57 kW (77 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1248 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 945 kg |
| Trekgewicht max | 850 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | maart 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2012
Referentienummer: 5922
Technische informatie
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 12,9 s
Topsnelheid: 165 km/u
Wielbasis: 253 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 119 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik in de stad: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
Garantie
Garantielabel: Autotrust garantie
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Bluetooth
- multimedia-voorbereiding
- radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- metaalkleur
- mistlampen voor
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- aluminium interieur afwerking
- bagage-scheidingsnet
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen voor
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen anti-whiplash
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Optioneel afleverpakket: € 495,-. Ook is optioneel levering met garantie via Autotrust mogelijk, op auto's vanaf € 4.500,- (tot 12 jaar en/of 200.000 km). Je eigen garage mag dan de eventuele reparatie verzorgen! Kijk op onze website voor meer informatie.
Ook is inruil van je huidige auto mogelijk!
Wil je een auto komen bezichtigen? Laat het ons dan even weten via telefoonnummer 0571-271550. Wij zijn ook bereikbaar via WhatsApp op telefoonnummer 0571271550. Op dit nummer zijn wij ook 's avonds (tot 22.00 uur) en op zondag telefonisch bereikbaar.
Auto Scherling (sinds 1955) is een familiebedrijf waar persoonlijk contact en goede kwaliteit samen gaan.
In Wilp, een prachtig dorp met een centrale ligging direct langs de snelweg A1 tussen Apeldoorn en Deventer, richten wij ons op de verkoop van jong gebruikte auto’s, in alle prijsklassen.
Op onze mooie locatie aan de Rijksstraatweg 59 hebben wij altijd een voorraad van circa 50 auto’s tegen een goede prijs-kwaliteitsverhouding.
Auto Scherling
Rijksstraatweg 59
7384 AC Wilp
T: 0571 – 271550
E: info@scherling.nl
Openingstijden:
Ma t/m Vrij: 09:00 tot 17:00 uur*
Zaterdag: 10:30 tot 16:00 uur*
Zondag: Op aanvraag
’s Avonds: Op aanvraag
*Gelieve vooraf even te bellen
Hoeveel kost een Hyundai i20 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.















































































