
€ 3.995
| Prijs | € 3.450 |
| Bouwjaar | September 2011 |
| Kilometerstand | 141.592 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 54-SFT-2 |
| Datum deel 1 | 28-09-2011 |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,90 sec |
| Motorvermogen | 57 kW (77 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1248 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 945 kg |
| Trekgewicht max | 850 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | september 2010 |
| Meer modelinformatie |
Origineel Nederlandse auto met logisch tellerrapport. ONZE prijs is RIJKLAAR INCLUSIEF 3 maanden garantie, nieuwe APK, afleverbeurt, de Nationale Autopas, poetsen, volle tank en kentekenleges. GEEN meerprijs voor rijklaar maken. Geen meerprijs voor garantie. Inruil, verzekering en financiering mogelijk. Vast telefoonnummer 055 - 5051295. Mobiel WhatsApp nummer 055 - 5051295. 54-SFT-2













































