
Hyundai i20 - 1.2i ActiveVersion Nieuwe apk
Algemeen
| Prijs | € 2.250 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand | 174.343 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 15-HNT-6 |
| Datum deel 1 | 14-01-2009 |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,90 sec |
| Motorvermogen | 57 kW (77 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1248 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 945 kg |
| Trekgewicht max | 850 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | december 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Boordcomputer
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2008 - 2012
Technische informatie
Koppel: 119 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 12,9 s
Topsnelheid: 165 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.515 kg
Lengte: 394 cm
Wielbasis: 253 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 124 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Geen: Op dit voertuig zijn geen garantie en of afleverings- niveau's van toepassing
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Hyundai Motor Netherlands B.V. Postbus 281 2170 AG Sassenheim, NL 0252-240340 www.hyundai.nl klantenservice@hyundai-motor.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Infotainment
- multimedia-voorbereiding
- radio-CD/MP3 speler
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- aluminium interieur afwerking
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Overig
- trekhaak (afneembaar)
= Bijzonderheden =
De Keijzer’ is al meer dan 35 jaar een begrip in Helmond en verre omgeving. Of het nu gaat om een betaalbare occasion, een reparatie of keuring van je auto. Al onze occasions zijn voorzien van een gecontroleerde kilometerhistorie!
Onze virtuele showroom op www.keijzerautos.nl en de facebookpagina :Keijzer auto's is 24/7 open.
"Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze advertentie, is het mogelijk dat de informatie onvolledig of onjuist is. Typfouten en onbedoelde onjuistheden voorbehouden."
Hoeveel kost een Hyundai i20 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.










































![Lynk & Co 01 - 1.5 PHEV [ Panorama Navi 360°-Camera Keyless ]](https://cdn.autowereld.nl/I762178346/240x180/lynk-co-01-1-5-phev-panorama-navi-360-camera-keyless.jpg)
































