
Hyundai i20 - 1.2i i-Drive
Algemeen
| Prijs | € 2.500 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 190.370 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 07 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 6-KXS-29 |
| Datum deel 1 | 19-02-2013 (import) |
| Topsnelheid | 168 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,70 sec |
| Motorvermogen | 63 kW (86 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1248 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 945 kg |
| Trekgewicht max | 850 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | juni 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 12,7 s
Topsnelheid: 168 km/u
GVW: 1.515 kg
Wielbasis: 253 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 114 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik in de stad: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Halogeen mistlampen
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Prijs: €2500.-
Inruil van auto, bedrijfswagen of motor mogelijk
Voor meer informatie of een bezichtiging kunt u bellen met 06-53915859, op biedingen en mails wordt niet gereageerd.
De hierboven vermelde vraagprijs betreft een meeneemprijs, dat wil zeggen dat de auto wordt aangeboden zonder afleverbeurt, nieuwe apk, garanties of andere extra's. Mocht u hier wensen in hebben bespreken we graag wat we kunnen betekenen.
Hoeveel kost een Hyundai i20 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































