
Hyundai i30 CW - 1.4i i-MOTION AIRCO|PERFECT BIJ ONS ONDERHOUDEN|
Algemeen
| Prijs | € 1.500 |
| Bouwjaar | Januari 2012 |
| Kilometerstand | 338.468 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 17 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 08-TBD-3 |
| Datum deel 1 | 20-01-2012 |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,00 sec |
| Motorvermogen | 80 kW (109 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1396 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Sleek Silver Metallic (RAH) |
| Gewicht | 1211 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 550 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | september 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2010 - 2012
Technische informatie
Koppel: 137 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 53 liter
Acceleratie (0-100): 11,0 s
Topsnelheid: 187 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.820 kg
Lengte: 450 cm
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Interieur: (XP), Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 138 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,9 l/100km (1 op 14,5)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Staat
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard: Wettelijke garantie, geldige APK, en RDW-leges.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Hyundai Motor Netherlands B.V. Postbus 281 2170 AG Sassenheim, NL 0252-240340 www.hyundai.nl klantenservice@hyundai-motor.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
- lichtmetalen velgen 16"
- Metallic lak (LAK-1)
- 2 sleutels aanwezig
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun achter
- Auto is bij ons in onderhoud geweest
- Boekjes afgestempeld
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- HISTORIE AANWEZIG
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- mistlampen voor
- NATIONALE AUTOPAS LOGISCH (NAP)
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- Perfect onderhouden!
- radio-CD/MP3 speler
- start/stop systeem
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Koreaanse auto's hebben een reputatie van grote degelijkheid opgebouwd. Deze Hyundai i30 CW is geleverd in 2012 en heeft 338468 kilometer op de teller staan. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde vijfversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Minder brandstofverbruik en minder uitstoot. Het start-stopsysteem zorgt ervoor dat de motor uitschakelt terwijl u stil staat. Natuurlijk behoren 16 inch lichtmetalen velgen en verstelbare lendensteunen ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Met de knoppen op het stuur regelt u het audiosysteem, terwijl u uw blik op de weg gericht houdt. Ook is de auto voorzien van electronic climate control. Met de hulp van de parkeersensoren kost inparkeren en uitparkeren u geen enkele moeite. Niet te snel, niet langzaam maar precies goed: laat dat maar over aan de cruise control. Ook lederen stuur en versnellingspook, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer horen tot de voorzieningen op deze auto.
Hebt u interesse in deze auto? Neem nu contact met ons op en we zetten hem klaar voor een proefrit.
Wij zijn een BOVAG autobedrijf met ervaren mensen waarvan sommigen al meer dan 25 jaar actief zijn in de autobranche. Onze activiteiten zijn in- en verkoop van zowel nieuwe als gebruikte auto's die in onze modern uitgeruste werkplaats aflever klaar gemaakt kunnen worden. Tevens verzorgen wij het onderhoud, reparaties en APK keuringen voor de auto's van onze klanten.
Nagenoeg al onze auto's kunnen worden geleverd met een afleverbeurt nieuwe APK en BOVAG garantie. Vraag naar de mogelijkheden. Kom gerust eens langs in onze showroom aan de Run 4301 in Veldhoven. Kijk ook op onze website voor meer foto's.
Hoeveel kost een Hyundai i30 CW verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























