
Hyundai i30 CW - 1.6i / AIRCO / GOED ONDERHOUDEN / RIJDT PERFECT / NAP
Algemeen
| Prijs | € 3.450 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand | 162.054 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 65-KJT-3 |
| Datum deel 1 | 15-12-2009 |
| Topsnelheid | 192 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,10 sec |
| Motorvermogen | 93 kW (126 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1591 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1211 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 550 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | februari 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Acceleratie (0-100): 11,1 s
Topsnelheid: 192 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.820 kg
Afmetingen (LxBxH): 448 x 178 x 152 cm
Wielbasis: 270 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 152 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik in de stad: 8 l/100km (1 op 12,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
= Bijzonderheden =
Nette en goed rijdende Hyundai i30 met NAP. Deze auto staat bekend om zijn betrouwbaarheid, comfortabele rijgedrag en ruime interieur. Ideaal voor dagelijks gebruik of langere ritten.
De auto is volledig onderhouden en rijdt en schakelt zoals het hoort. Zowel van binnen als buiten in nette staat en recent netjes gepoetst. Uiteraard zijn er lichte gebruikssporen passend bij de leeftijd.
De kilometerstand is logisch verklaarbaar met NAP, wat extra vertrouwen geeft.
Inruil mogelijk
Bedrijfsinformatie:
Wij zijn MZ Carcenter, gevestigd aan de Dalweg 2C te Surhuisterveen.
Bezichtigen en proefrijden uitsluitend op afspraak. Bellen voor vertrek.
Disclaimer:
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Wij doen ons uiterste best om de advertentie zo correct mogelijk samen te stellen, echter zijn type- en drukfouten voorbehouden.
Hoeveel kost een Hyundai i30 CW verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























