
Hyundai i30 - 1.0 T-GDi 120pk First Edition Navi/ Clima / Cruise
Algemeen
| Prijs | € 9.995 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 113.272 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PV-935-B |
| Datum deel 1 | 30-01-2018 |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,30 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Clear white |
| Gewicht | 1169 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | januari 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Constructiejaar: 2018-01
Modeljaar: 2016
Prestaties
Topsnelheid: 187 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.800 kg
Afmetingen (LxBxH): 434 x 180 x 145 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 108 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort aandrijving
- Cruise control met snelheidslimiet
Communicatie / navigatie
- Bluetooth-carkit
- Navigatiesysteem (incl. Apple CarPlay en TomTom LIVE Services)
Gordels en airbags
- 6 airbags
Instrumenten
- Bandenspanningcontrolesysteem (TPMS)
Ruiten en glas
- Elektrisch bedienbare ramen achter
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Privacy glas
Stuurinrichting
- Stuurwielbediening audio
Trim exterieur
- Deurgrepen, carrosseriekleur
- Raamsierlijsten rondom
- Standaardkleuren
Trim interieur
- Stof 'Seoel'
- Stuurwiel, lederlook
- Versnellingspook, lederlook
Veiligheid aandrijving
- Hill-start Assist Control (HAC)
Velgen en banden
- 16-inch lichtmetalen velgen 205/55 R16-banden
- Bandenmobiliteitset
Ventilatie en verwarming
- Airconditioning, volautomatisch met 2 zones
- Lucht-ionisator
Verlichting exterieur
- Bi-LED verlichting
- Buitenspiegels met geïntegreerd knipperlicht
- LED-dagrijverlichting
- Lichtsensor
- Statische bochtenverlichting
Zetels
- ISOFIX-bevestigingspunten
- Stoel bestuurder in hoogte verstelbaar
- Stoel passagier in hoogte verstelbaar
Zichtbaarheid
- Achteruitrijcamera
- Automatische ontwaseming
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels, elektrisch verstelbaar
- Parkeersensoren achter
Om uw auto in een "Beregoede" staat af te leveren, rekenen wij € 999,= afleverkosten. De auto krijgt een afleverbeurt conform schema, een nieuwe APK keuring, en 12 maanden (inter-) nationale pechhulp!
Hoeveel kost een Hyundai i30 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



















