
Hyundai i30 - 1.0 T-GDI First Edition /Xenon/Navi/Carplay/Camera/
Algemeen
| Prijs | € 9.950 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 158.590 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | NH-835-H |
| Datum deel 1 | 27-01-2017 |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,30 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 1169 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | januari 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 11,3 s
Topsnelheid: 187 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.800 kg
Afmetingen (LxBxH): 434 x 180 x 145 cm
Wielbasis: 265 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 108 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
Overig
- Achteruit camera
- Elektrische ramen achter
= Bijzonderheden =
Alle boeken , Sleutels en Nationale autopas zijn aanwezig.
Inruil is mogelijk.
Auto verkeerd in een zeer goede staat zowel optisch als technisch.
Bezichtigen op telefonische afspraak.
Wij zijn een RDW-Erkend bedrijf.
Mob: 0683233680
Hoeveel kost een Hyundai i30 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






















![Hyundai i30 - I 30 1.0 T-GDI First Edition [Navigatie Climate Apple / Android Cruise ]](https://cdn.autowereld.nl/I761886840/240x180/hyundai-i30-i-30-1-0-t-gdi-first-edition-navigatie-climate-apple-android-cruise.jpg)
