
Hyundai i30 - 1.4i i-Drive Cool Carplay, Cruise control
Algemeen
| Prijs | € 3.900 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 190.949 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 06 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | ZP-251-S |
| Datum deel 1 | 29-06-2011 (import) |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,70 sec |
| Motorvermogen | 80 kW (109 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1396 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Licht wit metallic |
| Gewicht | 1168 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 550 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | september 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2010 - mei 2012
Technische informatie
Koppel: 137 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 53 liter
Acceleratie (0-100): 11,7 s
Topsnelheid: 187 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.720 kg
Afmetingen (LxBxH): 428 x 178 x 148 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 142 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik in de stad: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Auto Neele Hoge Maat 2 3961NC WIJK BIJ DUURSTEDE, NL 06-49671800 http://www.autoneele.nl Info@autoneele.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Parkeersensor achter
- Achterspoiler
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektronische remkrachtverdeling
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- mistlampen voor
Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Armsteun
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Derde remlicht
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- hoofdsteunen anti-whiplash
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Mooie Hyundai I30 met leuke opties, perfect onderhouden en sinds 2019 van de laatste eigenaar geweest!
Deze i30 is voorzien van een groot scherm met Carplay/Android auto, hiermee is het mogelijk verschillende apps te openen op het scherm, waaronder navigatie, Spotify, Youtube of Netflix.
Hiernaast voorzien van climate control, cruise control en parkeersensoren achter.
Heeft u een inruil auto of heeft uw voorkeur deze auto per maand af te betalen? Dat is mogelijk via onze financiering mogelijkheden, zelf kijken welke mogelijkheden er zijn is mogelijk via onze website.
Voor meer informatie kan u altijd contact met ons opnemen.
Benieuwd naar deze Hyundai i30? Neem gerust contact op voor een proefrit en wie weet rijd u hier binnenkort in rond!
- Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alléén op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden. Aan de inhoud van deze website kunnen derhalve op geen enkele wijze rechten worden ontleend. Wij adviseren de opties en specificaties zelf te controleren. Bij twijfels kan u ons altijd vrijblijvend contacteren. -
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gelieve contact op te nemen voor u de gewenste auto wilt komen bezichtigen in onze showroom.
De voordelen van een aankoop bij Auto Neele:
Auto Neele is van dinsdag t/m vrijdag van 09.00 uur tot 17.00 uur geopend op afspraak en zaterdag van 10.00 uur tot 16.30 uur.
Persoonlijk contact met 1 contact persoon voor al uw vragen, zowel voor, tijdens als na de verkoop.
Motto: Kwaliteit is kwantiteit.
Auto's in uiterste top staat leveren voor een scherpe prijs, waardoor er een snelle doorloop is, zowel naar de handel / b2b als naar de particuliere klant.
De auto's zijn rijklaar geprijsd en worden geleverd zoals u het verwacht als u een zo goed als nieuwe auto koopt!
De perfecte auto gevonden maar toch liever andere (kleur) velgen, spoilerpakket een bepaalde optie of iets anders? Neem contact op voor de mogelijkheden.
Gevestigd in Wijk bij Duurstede, nabij Utrecht, Houten en Nieuwegein.
Hoeveel kost een Hyundai i30 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























