
€ 9.950
| Prijs | € 10.995 |
| Bouwjaar | Mei 2016 |
| Kilometerstand | 81.402 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 12 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JN-912-G |
| Datum deel 1 | 26-05-2016 |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 99 kW (135 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1591 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1168 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | januari 2016 |
| Meer modelinformatie |
Bestrouwbare Hyundai i30 1.6 GDI i-Drive Cool Plus 5drs. Airco. Auto wordt geleverd met een technische conttrole en nieuwe APK. INRUIL EN FINANCIERING MOGELIJK











![Renault Zoe - R90 Life 40 [ Koopaccu Navi Climate Cruise ]](https://cdn.autowereld.nl/I761430354/240x180/renault-zoe-r90-life-40-koopaccu-navi-climate-cruise.jpg)




