
Hyundai IONIQ 5 - Connect 58 kWh | Navi | Clima | stof/leder |
Algemeen
| Prijs | € 28.900 |
| Bouwjaar | Juli 2023 |
| Kilometerstand | 28.224 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 15 juli 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | T-516-JZ |
| Datum deel 1 | 15-07-2023 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
| Motorvermogen | 125 kW (170 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Abyss Black Pearl Mica |
| Gewicht | 1805 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | mei 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2023
Referentienummer: 26ZM52903
Typenummer: 3380
Technische informatie
Koppel: 350 Nm
Prestaties
Acceleratie (0-100): 8,5 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.370 kg
Maximaal toegelaten massa: 2.370 kg
Afmetingen (LxBxH): 4635 x 1890 x 1647 cm
Wielbasis: 300 cm
Accu
Accu: 58 kWh, Type lithium-ion
Accu laadvermogen: 11 kW
Accu laadsnelheid: 77 km actieradius per uur
Accu laadtijd: 5 uur en 16 minuten
Accu snellaadvermogen: 350 kW
Accu snellaadsnelheid: 1514 km actieradius per uur
Accu snellaadtijd: 8 minuten
Interieur
Plaatsing stuurwiel: Links
Interieur: zwart, Leder/stof
Milieu
Emissieklasse: Z
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 233 - € 255 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Achterbank In Delen Neerklapbaar
- Achteruitrij Assistent
- Achteruitrijcamera
- Adaptief Demping Systeem
- Alarm Klasse 1(startblokkering)
- Apple Carplay/android Auto
- Armsteun Voor
- Audio installatie premium
- Autonomous Emergency Braking
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bluetooth
- Bots Waarschuwing Systeem
- Buitenspiegels Elektrisch Inklapbaar
- Cruise Control Adaptief Met Stop&go En Stuurhulp
- Dab
- Dimlichten Automatisch
- Dodehoekdetectie Met Correctie
- Draadloze Telefoonlader
- Elektrisch Bedienbare Achterklep
- Elektrische Ramen Voor En Achter
- Extra getint glas achter
- Hill Hold Functie
- Hoofd Airbag(s) Achter
- Hoofd Airbag(s) Voor
- Keyless Entry
- Keyless Start
- Kruisend Verkeer Detectie
- Led Achterlichten
- Led Dagrijverlichting
- Led Koplampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Lichtmetalen Velgen 19"
- Mica Kleur
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia Scherm Standaard
- Navigatiesysteem full map
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeersensor Achter
- Parkeersensor Voor
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor Met Correctie
- Schakelpaddles
- Spraakbediening
- Stuur Leder
- Stuur Multifunctioneel
- Stuur Verstelbaar
- Stuur Verwarmd
- Uitstap Waarschuwing
- Vehicle-to-load
- Verkeersbord Detectie
- Vermoeidheids Herkenning
- Volledig Digitaal Instrumentenpaneel
- Voorstoel(en) Elektrisch Verstelbaar
- Voorstoelen In Hoogte Verstelbaar
- Voorstoelen Verwarmd
- Zelfstandige Rijstrookwissel
- Zij Airbag(s) Voor
Hoeveel kost een Hyundai IONIQ 5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























