
Hyundai IONIQ 5 - Connect 77 kWh
Algemeen
| Prijs | € 35.250 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 19.850 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 24 maart 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KJD-03-D |
| Datum deel 1 | 24-03-2023 (import) |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,30 sec |
| Motorvermogen | 168 kW (228 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1910 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | maart 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Steenspil 38
4661TZ Halsteren
0164-215000
www.autobedrijf-eskes.nl/
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2022 - jun. 2024
Referentienummer: 15228
Aandrijving
Actieradius: 507 km (476 km elektrisch)
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,3 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten
Wielbasis: 300 cm
Accu
Accu: 77 kWh, Conditie: 0%
Accu laden: Type 2, 3-fasen, 76 km actieradius per uur, compleet vol in 7 uur
Accu snelladen: Combined Charging System, 350 kW
Verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 17 kWh/100km
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 252 - € 276 per kwartaal
Overige informatie
Elektrisch maximum continu vermogen: 56.00 kW
Soort accu: li
Accu aanschaf: onbekend
Bruikbare accucapaciteit geschat: 73.53 kWh
Ingeschat actieradius: 393 km
Ingeschat verbruik: 21.69 kWh/100km
Actieradius zomer: 376 km
Actieradius winter: 324 km
Verbruik zomer: 21.35 kWh/100km
Verbruik winter: 25.58 kWh/100km
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie premium
- Bluetooth
- DAB
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm standaard
- Navigatiesysteem full map
- spraakbediening
Exterieur
- bagagedek
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 19"
- metaal-/micakleur
Extra
- stuur verwarmd
- Vehicle-to-load
- warmtepomp
Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- elektrisch bedienbare achterklep
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- bagage-scheidingsnet
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- Extra getint glas achter
- keyless entry
- keyless start
- Lendesteun(en) verstelbaar
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid & Techniek
- cruise control adaptief met Stop&Go
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- achteruitrij assistent
- adaptief demping systeem
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoekdetectie met correctie
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- kruisend verkeer detectie
- oplaadmogelijkheid
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- uitstap waarschuwing
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zelfstandige rijstrookwissel
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Autobedrijf Eskes Bergen op Zoom BV doet alle mogelijke moeite om de nauwkeurigheid van de gegevens op deze site te garanderen, desondanks kunnen hier geen rechten aan ontleend worden. Zie verder op onze internetsite de verschillende afleveringspakket mogelijkheden. De prijs voor deze auto is inclusief het standaard afleverpakket.
Hoeveel kost een Hyundai IONIQ 5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































