
Hyundai IONIQ 5 - Lounge 73kWh / SOH 100% / Dealer onderhouden / Fabrieksgarantie tot 03-2027 / warmtepomp /
Algemeen
| Prijs | € 32.885 |
| Prijs excl. BTW | € 27.178 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 43.711 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 31 december 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 31-03-2022 (import) |
| Motorvermogen | 160 kW (218 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Galactic Gray Metallic (R3G) |
| Gewicht | 1885 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2021
Referentienummer: 074294 HERWERS.05
Technische informatie
Koppel: 350 Nm
Wielbasis: 300 cm
Aandrijving
Actieradius: 481 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,4 s
Topsnelheid: 185 km/u
Accu
Accu: 73 kWh
Accu laadvermogen: 11 kW
Geschikt voor snelladen: ja
Accu snellaadvermogen: 220 kW
Accu snellaadtijd (10%-80%): 18 minuten
Interieur
Interieurkleur: (NNB)
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 16,8 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 252 - € 276 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard pakket (inbegrepen): Deze occasion wordt voor de getoonde prijs afgeleverd inclusief een geldige apk, vloeistoffen controle, RDW teller rapport en tenaamstellingskosten. Tevens is de auto technisch door ons geïnspecteerd.
- Herwers Basis pakket (€ 895 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard pakket"): BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK; Een kwart tank brandstof, Gratis 1 dag vervangend vervoer bij onderhoud of reparatie, Herwers privilége pas en mobiliteitsgarantie, Olie verversen incl. oliefilter indien binnen 6 maand of 7500 km benodigd, Professionele poetsbeurt binnen en buiten, Vervangen slijtagedelen indien binnen 6 maand of 7500 km benodigd
- Herwers Plus pakket (€ 1.095 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard pakket"): BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK; Een halve tank brandstof, Gratis 1 dag vervangend vervoer bij onderhoud of reparatie, Herwers privilege pas en mobiliteitsgarantie, Onderhoudsbeurt volgens schema indien binnen 12 maand benodigd, Professionele poetsbeurt binnen en buiten, Technische inspectie en vloeistoffen controle, Vervangen slijtagedelen indien binnen 12 maand of 15000 km benodigd
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Hyundai Motor Netherlands B.V. Postbus 281 2170 AG Sassenheim, NL 0252-240340 www.hyundai.nl klantenservice@hyundai-motor.nl
Overige informatie
Minimale laadtijd van 10% tot 100%: 369 min
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Galactic Gray Metallic
- lichtmetalen velgen 19"
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- Extra getint glas
- full-LED koplampen
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- verlichte grille/strip
- Warmtewerende voorruit
- zonnepaneel
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- head-up display
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur & Comfort
- achterstoelen verwarmd
- voorstoelen verwarmd en geventileerd
- warmtepomp
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterstoelen elektrisch verstelbaar
- armsteun voor
- bagage-scheidingsnet
- bagagedek
- elektrische ramen voor en achter
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- zonnescherm zijruiten
Veiligheid
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- autonome parkeerfunctie
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoekdetectie met correctie
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- kruisend verkeer detectie
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- rondomzicht camera
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zelfstandige rijstrookwissel
- zij airbag(s) voor
Overig
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel
- elektrisch verstelb. passagiersstoel
- Fabrieksgarantie
- Instructieboekjes aanwezig
- Laadkabel voor onderweg
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- oplaadmogelijkheid
- stuurwiel verwarmd
- Vehicle-to-load
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
= Bijzonderheden =
Fabrieksgarantie tot 03-2027* Vraag naar de voorwarden.
Herwers besteedt de uiterste zorg aan de juistheid en volledigheid van de gegevens. Hoewel de informatie permanent zo accuraat en actueel mogelijk wordt weergegeven zijn wijzigingen te allen tijde voorbehouden. Aan de inhoud van deze advertentie kunnen derhalve op geen enkele wijze rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Hyundai IONIQ 5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























