
Hyundai IONIQ 6 - 53 kWh 170pk RWD Connect ACC | CARPLAY | BOSE | CAMERA | 19¨ LMV {uitgelichte-opties}
Algemeen
| Prijs | € 27.445 |
| Prijs excl. BTW | € 22.682 excl. BTW |
| Bouwjaar | November 2023 |
| Kilometerstand | 25.368 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 09 november 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | X-287-GG |
| Datum deel 1 | 09-11-2023 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,80 sec |
| Motorvermogen | 111 kW (151 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1750 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | januari 2023 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Getint glas
- Buitenspiegels verwarmbaar
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Modeljaar: 2023
Afmetingen (LxBxH): 486 x 188 x 149 cm
Topsnelheid: 185 km/u
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Aantal sleutels: 2
Motorrijtuigenbelasting: € 214 - € 234 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Comfort afleverpakket personenwagens 12 maanden (€ 995):
Als optie bij de aanschaf van deze occasion bieden wij u ons Comfortpakket aan. Voor slechts € 995 garanderen wij u de volgende aanvullende zekerheden:
- Minimaal 12 maanden BOVAG-garantie
- Uitgebreide afleverinspectie
- Afleveringsbeurt
- Minimaal 12 maanden APK
- Professionele reiniging interieur en exterieur
- 12 maanden pechhulp (dekking Nederland)
- 30 dagen omruilgarantie
Uitzonderingen en voorwaarden
De garantie en omruilregeling gelden uitsluitend bij normaal particulier gebruik. Gebruik als taxi, lesauto, koeriersdienst of verhuur is uitgesloten.
De omruilgarantie geldt tot 30 dagen na aflevering en tot maximaal 1.000 kilometer. Het voertuig dient bij omruilen in vergelijkbare staat te verkeren als bij aflevering, met uitzondering van normale gebruikssporen. Eventuele schades, ontbrekende onderdelen of bovenmatige slijtage worden verrekend.
Bij omruiling dient het Comfort Pakket opnieuw te worden afgenomen.
- Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Referentienummer: 2719077
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 09-11-2023
= Aanvullende opties en accessoires =
- 11kW 3-fase onboard charger
- 12,3-inch Multimediascherm met navigatie
- 19-inch lichtmetalen velgen met 235/55 R19-banden (Michelin)
- 400V/800V Ultrasnelladen (DC-Laden)
- Aansluiting USB, eerste en tweede zitrij
- Achterbank (60:40), in delen neerklapbaar
- Achterklep, automatisch
- Achteruitrijcamera met dynamische hulplijnen
- Apple CarPlay & Android Auto (bedraad)
- Armsteun vóór
- Automatische ontwaseming van voorruit
- Autonome rijbaanassistentie (LFA)
- Bandenmobiliteitsset
- Bandenspanningcontrolesysteem (TPMS)
- Blind-spot Collision-Avoidance Assist (BCA)
- Bluetooth met spraakherkenning
- Bose Premium-audiosysteem (7 speakers + subwoofer)
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar en inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met smartkey en startknop
- Cruise Control met Stop en Go Functie en snelheidslimiet, adaptief (SCC)
- Dagrijverlichting, LED
- Digitale radio (DAB+)
- Draadloze oplaadmogelijkheid (telefoon)
- Drive Mode Select (DMS)
- Elektrisch bedienbaar kinderslot
- Elektronische stabiliteitscontrole (ESC)
- Handrem met Autohold-functie, elektrisch
- Hoofdsteunen vóór, in hoogte verstelbaar
- Hyundai Bluelink met smartphone-app & LIVE Services
- ICCB-kabel (In-Cable Control Box)
- Laadkabel 11 kW 3-fase
- Laadkabel voor laden via stopcontact (230V)
- Lendensteun, bestuurder, elektrisch
- Lendensteun, passagier, elektrisch
- Lichtsensor
- Middenconsole, verschuifbaar
- Noodremassistent (FCA) met voetganger- en fietserherkenning plus kruisend verkeer (FCA-JX)
- Opbergvakken achter voorstoelen
- Parkeersensoren, achter
- Parkeersensoren, voor
- Pedalenset, aluminium design
- Privacy glas
- Raambediening vóór en achter, elektrisch
- Remschijven vóór en achter, 18 inch
- Schakelpaddels voor regeneratief remsysteem
- Stoelbekleding, stof/leder
- Stoel bestuurder, elektrisch verstelbaar
- Stoelen vóór, verwarmbaar
- Stoel passagier, elektrisch verstelbaar
- Stuurwiel, audiobediening
- Stuurwiel, in hoogte en diepte verstelbaar
- Stuurwiel, twee-spaaks, met leder bekleed
- Stuurwiel, verwarmd
- Vehicle to Load – 230V aansluiting binnen & buiten (V2L)
- Verlichting vóór en achter, volledig LED
- Vermoeidheidsherkenning (DAW)
- Volledig digitaal instrumentenpaneel (12,3-inch)
- Voltaansluiting (12V), eerste zitrij
- Voltaansluiting (12V), in bagageruimte
- Zonneklep met make-upspiegel (bestuurder en passagier)
= Bijzonderheden =
Emissieklasse: Z
ANS
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een Hyundai IONIQ 6 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























