
Hyundai IONIQ 6 - Style 77.4 kWh | Apple Carplay/Android Auto | Navigatie | Achteruitrijcamera | Cruise cont
Algemeen
| Prijs | € 27.440 |
| Prijs excl. BTW | € 22.678 excl. BTW |
| Bouwjaar | November 2023 |
| Kilometerstand | 132.490 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 10 november 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | X-819-FS |
| Datum deel 1 | 10-11-2023 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,40 sec |
| Motorvermogen | 168 kW (228 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1885 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | januari 2023 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2022
Technische informatie
Koppel: 350 Nm
Aandrijving
Actieradius: 614 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,4 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.410 kg
Afmetingen (LxB): 486 x 188 cm
Wielbasis: 295 cm
Accu
Accu: 77 kWh
Accu laadvermogen: 11 kW
Geschikt voor snelladen: ja
Accu snellaadvermogen: 240 kW
Accu snellaadtijd (10%-80%): 18 minuten
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 14,3 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 252 - € 276 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Tenaamstelling en leges (inbegrepen):
- Geldige APK
- 12 maanden Van Mossel (Bovag) garantie
- Tenaamstelling
- Landelijke dekking voor onderhoud
- Gratis Familiepas incl. App
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
- Hyundai Promise (€ 995 meerprijs):
- 12 maanden Van Mossel Garantie (Bovag)
- Onderhoudsbeurt
- Minimaal 6 maanden APK
- 14 dagen omruilgarantie
- Uitgebreide inspectie op 130 punten
- Reconditioneren in- en exterieur
- Volle tank brandstof
- Landelijke dekking service
- Gratis Familiepas incl. App
- Pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
- Servicepakket Plus Elektrisch (€ 995 meerprijs):
- Uitgebreid rapport capaciteit accupakket
- Onderhoudsbeurt
- Minimaal 6 maanden APK
- Vloeistoffen bijgevuld
- Reconditioneren in- en exterieur
- Landelijke dekking voor onderhoud
- Pechhulp
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Hyundai Motor Netherlands B.V. Postbus 281 2170 AG Sassenheim, NL 0252-240340 www.hyundai.nl klantenservice@hyundai-motor.nl
Overige informatie
Minimale laadtijd van 10% tot 100%: 440 min
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 18"
- achterspoiler
- Akoestische voorruit
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Byte Blue Solid
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- Extra getint glas
- gelaagde voorruit
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- side-skirts
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Bedraad
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless start
- lederen stuurwiel
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- centrale airbag voor
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen voor en achter
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor
Overig
- adaptief demping systeem
- Bandenreparatieset
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- oplaadmogelijkheid
- Rookvrij
- Vehicle-to-load
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Hoeveel kost een Hyundai IONIQ 6 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























