
Hyundai ix35 - 2.0i Active
Algemeen
| Prijs | € 6.400 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 157.608 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 13 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 85-LDH-6 |
| Datum deel 1 | 03-06-2010 |
| Topsnelheid | 184 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,40 sec |
| Motorvermogen | 120 kW (163 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Piston Gray Pearl |
| Gewicht | 1355 kg |
| Trekgewicht max | 1900 kg |
| Trekgewicht onger. | 727 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | maart 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. bedienbare ramen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2010 - 2013
Technische informatie
Koppel: 194 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 58 liter
Acceleratie (0-100): 10,4 s
Topsnelheid: 184 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.980 kg
Lengte: 441 cm
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieur: (9P), Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 177 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 9,8 l/100km (1 op 10,2)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Staat
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Garantie
Garantie: 6 Maand Bleeker garantie
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket incl. 6 maand Bleeker-garantie (inbegrepen):
- - Minimaal 6 maand geldige APK.
- - Inclusief vloeistof controle/bijvullen.
- - Inclusief wassen en uitzuigen.
- - PPP behandeling (Perfect Paint Protect) voor 245,-. extra bescherming van de auto lak d.m.v. een "lak seal "die wordt aangebracht op de lak.
Dit afleverpakket bevat: 6 Maand Bleeker garantie (6 maanden garantie); Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
- Service pakket incl. 6 maand Bleeker-garantie (€ 695 meerprijs):
- - Extra met dit pakket:
- - Inclusief nieuwe APK-keuring. (minimaal 1 jaar geldig).
- - Onderhoudsbeurt volgens schema fabrikant tot 15.000 KM.
- - Inclusief gratis tenaamstelling
- - Gratis vervangend vervoer bij reparatie.
- - Inclusief mobiliteit garantie (pechhulp 1 jaar).
- - Banden minimaal 3.5 mm profiel. (APK eis is 1.6 mm).
- - Inclusief poetsen en reinigen van binnen.
- - Inclusief wassen en uitzuigen.
- - Inclusief airco afvullen en reinigen
- - Inclusief lak bijwerken op steenslag/kleine beschadigingen
- - Korting op PPP behandeling (Perfect Paint Protect) voor 195,-. extra bescherming van de auto lak d.m.v. een "lak seal "die wordt aangebracht op de lak.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket incl. 6 maand Bleeker-garantie"): 6 Maand Bleeker garantie (6 maanden garantie); Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Hyundai Motor Netherlands B.V. Postbus 281 2170 AG Sassenheim, NL 0252-240340 www.hyundai.nl klantenservice@hyundai-motor.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 16"
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Infotainment
- multimedia-voorbereiding
- radio-CD/MP3 speler
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- bagagedek
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Overig
- Geldige APK
= Bijzonderheden =
Wij zijn een bij de BOVAG aangesloten Bosch Car Service, wij selecteren ons aanbod zorgvuldig.
U bent bij ons op de juiste plek voor de aanschaf van jong gebruikte, al dan niet nieuwe autos en bedrijfswagens.
Ook voor het inruilen van uw huidige voertuig kunt u bij ons terecht.
Disclaimer: Ondanks de zorg die besteed wordt aan een correcte invoer van de gegevens, kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten.
* Het getoonde maandbedrag is een indicatie en kan afwijken afhankelijk van uw persoonlijke situatie.
Leuk dat u kijkt naar onze auto! Deze nette en ruime Hyundai IX35 heeft een tellerstand van 157.608km. en is van het bouwjaar Juni 2010. In deze auto vindt u een krachtige 2.0 benzine motor en een handgeschakelde versnellingsbak. De auto is afkomstig van de 3e eigenaar (6 jaar in bezit gehad) en is keurig onderhouden. Laatste onderhoud gehad bij 148.144 in Oktober 2025. De APK is geldig tot 13-10-2026 en wordt vernieuwd bij aflevering. Bij deze IX35 2.0 zijn twee sleutels aanwezig en een ingevuld serviceboekje. INRUIL IS MOGELIJK!
De optielijst is met grote zorg samengesteld. Het kan voorkomen dat een aanwezige optie niet beschreven is of er een optie is beschreven die niet aanwezig is. Aanbevolen is opties die uw beslissing bij aankoop kunnen beinvloeden alvorens uw aankoop te controleren. Aan de optielijst kunnen geen rechten worden ontleend.
Neem altijd even contact met ons op alvorens uw vertrek naar ons toe, dan kunnen wij zien of de auto beschikbaar is en deze voor u klaar zetten.
Benieuwd naar uw inruilwaarde?
Nu gemakkelijk & snel via WhatsApp!
06 - 28 27 75 17
06 - 26 36 80 07
06 - 28 95 46 66
Leuk dat u kijkt naar onze auto! Deze mooie en sportieve (merk/model) heeft een tellerstand van (x)km. en is van het bouwjaar (x). In deze auto vindt u een (benzine/hybride/diesel/electro)motor en een (automatische/handgeschakelde) versnellingsbak. De auto is afkomstig van de (x)e eigenaar en is keurig en volgens schema onderhouden. De laatste onderhoudsservice is uitgevoerd bij kilometerstand: (x).
De APK is geldig tot (x) en wordt desgewenst vernieuwd bij aflevering. Bij deze (merk/model) zijn twee sleutels aanwezig en een ingevuld serviceboekje.
INRUIL IS MOGELIJK!
De optielijst is met grote zorg samengesteld. Het kan voorkomen dat een aanwezige optie niet beschreven is of er een optie is beschreven die niet aanwezig is. Aanbevolen is opties die uw beslissing bij aankoop kunnen beinvloeden alvorens uw aankoop te controleren. Aan de optielijst kunnen geen rechten worden ontleend.
Neem altijd even contact met ons op alvorens uw vertrek naar ons toe, dan kunnen wij zien of de auto beschikbaar is en deze voor u klaar zetten.
Benieuwd naar uw inruilwaarde?
Nu gemakkelijk & snel via WhatsApp!
06 - 28 27 75 17
06 - 26 36 80 07
06 - 28 95 46 66
Hoeveel kost een Hyundai ix35 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























