
Jaguar Mark II - 3.8 Automatic || 1962 || Project
Algemeen
| Prijs | € 17.500 |
| Bouwjaar | Juni 1962 |
| Kilometerstand | 69.332 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 4 |
| APK | Nee |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | DE-39-18 |
| Datum deel 1 | 30-06-1962 |
| Motorvermogen | 161 kW (219 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 3781 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1523 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | - |
Opties & accessoires
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Lederen bekleding
- Radio/cassette-speler
- Lichtmetalen velgen
Extra informatie
Aangeboden voor de handige liefhebber: een iconische Jaguar MK2 3.8 uit juni 1962. Het betreft de meest gewilde uitvoering met de krachtige 3.8 liter motor (220 pk) en automaat. Een auto met een prachtige uitstraling en een recent taxatierapport, maar die technische aandacht nodig heeft om weer in zijn oude glorie hersteld te worden.
Deze Jaguar is uitgevoerd in een stijlvolle blauwe lak met een rood lederen interieur, een mooiere combi is er niet!
Status en Werkzaamheden
Ik bied de auto aan als project. De basis is een eerlijke auto met een hoge potentiële waarde, maar hij heeft op dit moment technische zorg nodig. Dit is de ideale kans voor iemand die zelf kan sleutelen of de juiste connecties heeft.
De bij mij bekende aandachtspunten zijn:
Koelsysteem: Dit moet nagekeken worden. In het verleden is er verkeerde vloeistof gebruikt, waardoor het systeem nu aandacht behoeft.
Brandstofsysteem: De brandstofleiding lekt. Hierdoor is het momenteel niet veilig om de motor te starten of met de auto te rijden.
Reden van verkoop Ik heb de auto in bezit als liefhebber, maar door een gebrek aan tijd kom ik er niet aan toe om deze 'Sleeping Beauty' de aandacht te geven die ze verdient. Ik zoek daarom een nieuwe eigenaar die deze Jaguar weer de weg op helpt.
Bent u op zoek naar een waardevolle klassieker waar u nog uw eigen hand aan kunt leggen? Neem dan contact op voor een bezichtiging.
In de vraagprijs heb ik rekening gehouden met de huidige staat van de auto. Praten over de prijs mag, maar laagste prijs aanvragen zit ik niet op te wachten.
Taxatierapport van € 33.000,- uit januari 2025 aanwezig.
Hoeveel kost een Jaguar Mark II verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



































































