
Kia Cee'd - 1.6 GDI DynamicLine / trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 8.440 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 180.722 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 23 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | XB-210-P |
| Datum deel 1 | 17-01-2018 (import) |
| Topsnelheid | 208 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,10 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1368 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1154 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | juli 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 12,8 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.820 kg
Afmetingen (LxBxH): 431 x 178 x 147 cm
Wielbasis: 265 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 138 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik in de stad: 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
Exterieur
- Achteruitrijcamera
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
Veiligheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
Overig
- Achteruitrijcamera
- Afneembare trekhaak
- Navigatie via telefoonkoppeling app
- Optie fouten voorbehouden
- Trekhaak afneembaar
= Bijzonderheden =
Nette en goed onderhouden Kia Cee’d 1.6 GDI DynamicLine uit 2018 in stijlvolle grijze kleurstelling.
Deze ruime 5-deurs hatchback is voorzien van een handgeschakelde transmissie en comfortabele uitrusting.
De auto beschikt over een afneembare trekhaak, ideaal voor een fietsendrager of lichte aanhanger.
Daarnaast is de Cee’d uitgerust met onder andere airconditioning, cruise control en een multifunctioneel stuurwiel.
De 1.6 benzinemotor levert fijne prestaties en staat bekend om zijn soepele rijgedrag.
Praktisch, betrouwbaar en zuinig in gebruik.
Perfect geschikt als gezinsauto of comfortabele dagelijkse auto.
Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een proefrit.
Zie voor meer foto's onze website.
We doen altijd ons best de advertentie zorgvuldig op te stellen, helaas kan een invoerfout eenvoudig ontstaan. Hier kunnen dan ook geen rechten aan ontleend worden. Controleer altijd zelf wat voor u bepalend is voor de aankoop.
Al onze voertuigen worden bij inname gecontroleerd op technische en optische gebreken. Wij zorgen dat alle gegevens hier omtrent duidelijk inzichtelijk zijn voor onze afdeling verkoop.
Hierdoor hebben wij en u een duidelijk beeld op de uitgevoerde werkzaamheden.
Hoeveel kost een Kia Cee'd verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































































