
Kia Cee'd - 1.6 GT First Edition 240 Pk NAVI-CRUISE-CLIMA-PANORAMADAK-UNIEK
Algemeen
| Prijs | € 9.950 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 177.440 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 23 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | J-169-ZX |
| Datum deel 1 | 01-08-2013 (import) |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,20 sec |
| Motorvermogen | 177 kW (241 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1591 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Wit metallic |
| Gewicht | 1259 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | mei 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/40 R18
Acceleratie (0-100): 7,7 s
Topsnelheid: 230 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.850 kg
Afmetingen (LxBxH): 431 x 178 x 147 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu
CO₂-uitstoot: 171 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik in de stad: 9,7 l/100km (1 op 10,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun achter
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Achteruitrijcamera
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Halogeen mistlampen
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
voor meer informatie website:
https://www.autoambergen.nl
Hoeveel kost een Kia Cee'd verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























