
Kia Cee'd - 2.0 X-ecutive | ECC | Trekhaak | NAP
Algemeen
| Prijs | € 3.750 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 134.282 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 20 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 27-XL-TZ |
| Datum deel 1 | 20-07-2007 |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,40 sec |
| Motorvermogen | 105 kW (143 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1975 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Rood metallic |
| Gewicht | 1241 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 550 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | januari 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Radio/CD-speler
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2007 - sep. 2009
Technische informatie
Koppel: 186 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 53 liter
Acceleratie (0-100): 10,4 s
Topsnelheid: 205 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.770 kg
Afmetingen (LxBxH): 424 x 179 x 148 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 170 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik in de stad: 9,2 l/100km (1 op 10,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- BOVAG Afleverbeurt (optioneel) (€ 695): Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
- BOVAG All-in-prijs (zonder meerprijs): Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
- Bovag 40-punten check (zonder meerprijs): Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck
- BOVAG Afleverbeurt (optioneel) (€ 295): Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Wegman Industrieweg 4 4233GA AMEIDE, NL 0183601402 http://www.autobedrijfwegman.nl info@autobedrijfwegman.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektronische remkrachtverdeling
- Metaalkleur
- mistlampen voor
Infotainment
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
= Bijzonderheden =
Als geen ander weten de Koreaanse automerken auto's te bouwen van een geweldige kwaliteit. De krachtige benzinemotor van deze auto is gekoppeld aan een handgeschakelde vijfversnellingsbak.
De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Automatische airconditioning regelt volautomatisch de temperatuur. U kiest de gewenste temperatuur en het systeem doet de rest. Een heerlijke egale snelheid? Even de cruise control inschakelen! De uitrusting van deze auto is met lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en lederen versnellingspook behoorlijk compleet.
Dat de kilometerstand van deze auto klopt, blijkt uit het tellerrapport van Nationale Autopas. Foto's zijn nog niet gereed. De foto als voorbeeld is wel de kleur van de auto. Neem contact op en we regelen een afspraak!
Autobedrijf Wegman biedt u een onbeperkt aanbod van alle merken occasions, passend en vriendelijk advies, de beste service en een compleet totaalpakket op automotive gebied. Zowel online als in onze showroom en werkplaats in Ameide (Utrecht).
U krijgt elke auto snel en helemaal rijklaar afgeleverd. Autobedrijf Wegman is het juiste adres voor zowel de particuliere als de zakelijke markt. Ook voor diverse lease en financieringsopties bent u bij ons aan het juiste adres.
Wegman is een gerenommeerd BOVAG autobedrijf, dat geeft u rust en zekerheid. Zo geldt voor aankoop van elke occasion vanaf euro; 4.500,- altijd de BOVAG All-in-prijs, met bijbehorende BOVAG garanties.
Koop uw auto bij Autobedrijf Wegman en ontvang altijd een gratis BOVAG 40 punten check. Dit doen we voor elke auto die u kiest, ongeacht de aanschafprijs. Voor auto’s vanaf euro; 4.500,- is deze service uiteraard ook inclusief BOVAG Garantie, BOVAG All-in prijs, BOVAG Omruilgarantie en een nieuwe APK.
Naast bovenstaande extra service hebt u ook keus voor optionele afleverbeurten, beiden gelijk aan een kleine servicebeurt. Kijk voor pakketdetails en meer bedrijfsinformatie in het tabblad Wegman Afleverpakketten. Een Wegman auto? Dat is kopen, rijden, klaar.
Wegman: Partner in mobility,Moving you forward!
Disclaimer:
Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt. Alle informatie is met de grootst mogelijke zorg samengesteld, maar blijft altijd onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs- en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zijn volledig auteursrechtelijk beschermd en niet bestemd voor gebruik door derden.
Hoeveel kost een Kia Cee'd verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























