
Kia Cee'd - Ceed 1.4 T-GDi ExecutiveLine | Trekhaak | Panoramadak | Lederen Bekleding | Dodehoekdetect
Algemeen
| Prijs | € 18.935 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 105.799 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 08 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | TR-380-F |
| Datum deel 1 | 29-09-2018 |
| Topsnelheid | 206 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,20 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1353 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | (h8g) dark penta metal m |
| Gewicht | 1245 kg |
| Trekgewicht max | 1410 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | juli 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2021
Typenummer: J7S6K4G1UDDAE7
Technische informatie
Koppel: 242 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 9,2 s
Topsnelheid: 206 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.850 kg
Afmetingen (LxB): 431 x 180 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieurkleur: Leder zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 127 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (inbegrepen):
Minimaal 3 maanden APK
Uitgebreide inspectie
Reiniging interieur en exterieur
Minimaal 15 liter brandstof
Gratis tenaamstelling en overschrijving
- BOVAG pakket personenwagens (€ 895 meerprijs):
12 maanden BOVAG garantie
APK-Keuring
Onderhoud volgens fabrieksvoorschrift
Uitgebreide inspectie
Reiniging interieur en exterieur
Poetsbeurt
Volle tank
Gratis tenaamstelling en overschrijving
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Kia Motors Nederland Postbus 83 3620 AB Breukelen, NL 0346-753800 www.kia.nl info@kia-autolease.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- elektrisch glazen schuifdak
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 17"
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur & Comfort
- achterbank verwarmd
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centr. deurvergr. met a.b. en elektr. ramen.
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- keyless entry/start
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stoel ventilatie voor
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- cruise control adaptief met Stop&Go
- dodehoek detectie
- file assistent
- rijstrooksensor met correctie
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- gordelairbag(s)
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- Gedeeltelijke onderhoudshistorie beschikbaar
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Rookvrij
- start/stop systeem
- stuurwiel verwarmd
= Bijzonderheden =
Wij zijn Wensink, aangenaam. In onze Wensink Winkels bent u altijd welkom. U kunt bij ons elke dag kiezen uit nieuwe auto's en meer dan 1.500 kwaliteits-occasions tot 8 jaar die stuk voor stuk professioneel zijn geselecteerd, gecheckt en klaargemaakt door onze vakmensen. Uniek in de markt is dat wij 3 jaar garantie geven op onze occasion auto’s wanneer u kiest voor een onderhoudsabonnement bij Wensink. Echt aangenaam rijden noemen we dat.
In onze winkel vindt u alles wat u nodig heeft om zorgeloos te rijden; verzekering, financiering, leasing, onderhoudsabonnementen, laadpaaloplossingen, en meer bij ons vindt u het. En het mooiste? U bepaalt zelf hoe en wanneer u uw auto wil kopen, volledig online en afgeleverd bij u thuis of via één van onze winkels dicht bij u in de buurt. U bepaalt.
Hoeveel kost een Kia Cee'd verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























