
Kia EV2 - Demo Edition 5-zits 42.2 kWh | Achteruitcamera | Navigatie | Harmon/Kardon | Stoel en Stuu
Algemeen
| Prijs | € 35.500 |
| Prijs excl. BTW | € 29.458 excl. BTW |
| Bouwjaar | April 2026 |
| Kilometerstand | 600 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 24 april 2030 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KGL-76-B |
| Datum deel 1 | 24-04-2026 |
| Topsnelheid | 161 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,70 sec |
| Motorvermogen | 108 kW (147 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Dark Penta Metal |
| Gewicht | 1545 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | april 2026 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2026
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving
Actieradius: 308 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 8,7 s
Topsnelheid: 161 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.090 kg
Afmetingen (LxB): 406 x 180 cm
Wielbasis: 257 cm
Accu
Accu: 42 kWh
Accu laadvermogen: 11 kW
Accu laadtijd: 2 uur
Geschikt voor snelladen: ja
Accu snellaadvermogen: 115 kW
Accu snellaadtijd (10%-80%): 29 minuten
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 15,5 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 177 - € 193 per kwartaal
Leaseprijs: private lease € 639 p/m (60 maanden, 10.000 km); full operational lease € 589 p/m (60 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (inbegrepen):
- Demo afleverpakket tot 12 maanden 10.000 km (€ 695 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): Nieuwe APK
- Wassink Zekerheidspakket (€ 1.095 meerprijs):
Het Wassink Zekerheidspakket / Spoticar / KIA Topselectie / Hyundai promises omvat naast de resterende fabrieksgarantie *:
✔ 12 maanden BOVAG garantie
Garantie reparatie bij een van de Wassink Autogroep vestiging
✔ Checklist volgens Merkdealer standaards
✔ Bekende onderhoudshistorie
✔ Gebruik van originele onderdelen met garantie
✔ Onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift
Minimaal 6 maanden onderhoudsvrij Max 7.500 km
✔ Uitgebreide poetsbeurt
✔ APK keuring
Minimaal 6 maanden
✔ Pech service 24/7 Nederland
✔ Navigatie Update
Bij Wassink Autogroep merken/ laatst beschikbare gratis versie
✔ Health Check Batterij bij Electrische auto's
State of Health via Aviloo
* Voor een grijs kenteken voertuig is 6 maanden garantie van toepassing
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Kia Motors Nederland Postbus 83 3620 AB Breukelen, NL 0346-753800 www.kia.nl info@kia-autolease.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- elektrisch glazen panorama-dak
- lichtmetalen velgen 18"
- Penta Metal (H8G)
- achterruitverwarming
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- warmtewerende achterruit
- Warmtewerende voorruit
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- keyless start
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- achteruitrij assistent
- actieve noodgeval assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoekdetectie met correctie
- file assistent
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- kruisend verkeer detectie
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- uitstap waarschuwing
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- zelfstandige rijstrookwissel
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor
Overig
- 11 kW lader
- midden airbag(s)
- oplaadmogelijkheid
- stuur microvezel
- stuurwiel verwarmd
= Bijzonderheden =
De vertoonde prijs is exclusief het Wassink afleverpakket (€ 549,-) en bijdrage orderkosten (€ 89,50).
De inruilpremie is alleen van toepassing op een NIEUWE Kia EV2 42.2kWh, met uitzondering van de Essential uitvoering.
Demo Edition: Dit betreft een Plus Advanced + V2L aansluiting.
Dit betreft een demo voertuig, de kilometerstand kan afwijken.
De vermelde verkoopprijzen van onze occasions zijn altijd inclusief de niet vermijdbare kosten, zoals bijvoorbeeld een geldige APK.
De (optionele) Wassink Zekerheidspakketten bieden een uitgebreide zekerheid en service gedurende 12 maanden.
Daarnaast verzorgen wij direct het onderhoud en houden wij je te allen tijde mobiel met de 24 uur 7 dagen per week pechhulp voor onderweg.
Je kunt kiezen tussen ons Wassink Zekerheidspakket standaard (NL dekking) of het PLUS pakket met uitgebreide landelijk en Europese dekking.
Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden of kijk op onze website www.wassinkautogroep.nl voor meer informatie.
Bij Wassink Autogroep kun je ook terecht voor een scherp financieringsvoorstel, een uitgebreide verzekering of Private Lease van een gebruikte auto.
Onze verkoopadviseurs vertellen je hier graag meer over.
Hoewel wij onze advertenties met de grootste zorg voor je samenstellen, zijn de specificaties in de advertentie zoals, opties en uitrustingsniveaus altijd onder voorbehoud van typefouten. Wij adviseren je daarom om zaken die voor je van invloed zijn op jouw aankoopbeslissing, voor aankoop te controleren.
Hoeveel kost een Kia EV2 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























