
Kia EV2 - Plus Advanced 42.2 kWh
Algemeen
| Prijs | € 34.940 |
| Prijs excl. BTW | € 28.995 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kilometerstand | 1.100 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 09 april 2030 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KFH-88-N |
| Datum deel 1 | 09-04-2026 |
| Topsnelheid | 161 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,70 sec |
| Motorvermogen | 108 kW (147 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1545 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | april 2026 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2026
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving
Actieradius: 308 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 8,7 s
Topsnelheid: 161 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.090 kg
Afmetingen (LxB): 406 x 180 cm
Wielbasis: 257 cm
Accu
Accu: 42 kWh
Accu laadvermogen: 11 kW
Accu laadtijd: 2 uur
Geschikt voor snelladen: ja
Accu snellaadvermogen: 115 kW
Accu snellaadtijd (10%-80%): 29 minuten
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 15,5 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Staat
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 177 - € 193 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Tenaamstelling en leges (inbegrepen):
- Geldige APK
- 12 maanden Van Mossel (Bovag) garantie
- Tenaamstelling
- Landelijke dekking voor onderhoud
- Gratis Familiepas incl. App
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
- Certified Used (€ 995 meerprijs):
- 7 jaar garantie vanaf datum deel 1
- Onderhoudsbeurt
- Minimaal 6 maanden APK
- 14 dagen omruilgarantie
- Uitgebreide inspectie op 130 punten
- Reconditioneren in- en exterieur
- Volle tank brandstof
- Landelijke dekking service
- Gratis Familiepas incl. App
- Pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): BOVAG garantie (12 maanden); Certified Used; Nieuwe APK
- Servicepakket Plus Elektrisch (€ 995 meerprijs):
- Uitgebreid rapport capaciteit accupakket
- Onderhoudsbeurt
- Minimaal 6 maanden APK
- Vloeistoffen bijgevuld
- Reconditioneren in- en exterieur
- Landelijke dekking voor onderhoud
- Pechhulp
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Kia Motors Nederland Postbus 83 3620 AB Breukelen, NL 0346-753800 www.kia.nl info@kia-autolease.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
- actieve noodgeval assistent
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoekdetectie met correctie
- elektrisch glazen panorama-dak
- file assistent
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 18"
- Navigatiesysteem full map
- rijstrooksensor met correctie
- vervolgbotsing preventie
- voorstoelen verwarmd
- zelfstandige rijstrookwissel
- 11 kW lader
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterruitverwarming
- achteruitrij assistent
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun voor
- Audio-installatie
- automatische snelheids begrenzing
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- connected services
- dimlichten automatisch
- draadloze telefoonlader
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- keyless start
- kruisend verkeer detectie
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lendesteunen (verstelbaar)
- midden airbag(s)
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- spraakbediening
- stuur microvezel
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- stuurwiel verwarmd
- uitstap waarschuwing
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- warmtewerende achterruit
- Warmtewerende voorruit
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Van Mossel Kia maakt deel uit van de Van Mossel Groep. De Van Mossel Groep is een familiebedrijf met maar liefst 75 jaar ervaring en nog altijd veel ambitie. Wij zien het als missie om onze belofte ‘Van Mossel biedt meer dan je verwacht’ ook voor u waar te maken. Persoonlijke aandacht, een breed scala aan mobiliteitsoplossingen en scherpe prijzen staan aan de basis van ons succes. Graag tot ziens bij Van Mossel Kia!
Hoeveel kost een Kia EV2 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.












































