
Kia EV6 - 58 kWh [ Half-Leder Stoelverwarming Navi Xenon/led apple/ android]
Algemeen
| Prijs | € 23.445 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 112.874 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 20 mei 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | P-920-NZ |
| Datum deel 1 | 06-05-2022 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
| Motorvermogen | 125 kW (170 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1775 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | april 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
GVW: 2.340 kg
Wielbasis: 292 cm
Accu: 58 kWh
CO₂-uitstoot: 0 g/km
Motorrijtuigenbelasting: € 233 - € 255 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Achteruitrijcamera
- Adaptieve cruise control
- Android Auto
- Apple CarPlay
- Audiobediening op het stuur
- Bluetooth aansluiting
- Brake assist
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- DAB+ radio
- Digitaal dashboard
- Dodehoek detectie
- Elektrische lendesteunen
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch inklapbare spiegels
- Grootlichtassistent
- Hill-hold control
- Isofix
- Keyless entry
- Lane assist
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtsensor
- Metallic lak
- Midden armsteun
- Multi functioneel stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem via app
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensoren voor en achter
- Privacy glas
- Radio/Bluetooth
- Side airbags
- Stuur verstelbaar
- Stuurwielrand verwarmd
- Telefoonvoorbereiding
- Verkeersborddetectie
- Vermoeidheidsherkenning
= Bijzonderheden =
We hebben een mooie EV6 uit 2022 beschikbaar met opties zoals Climate Control / ECC, Navigatie + Apple Carplay & Android Auto en Half-leder met stoelverwarming.
Hij is in nette staat en afkomstig van de eerste eigenaar, met een tellerstand van 112.874 km.
De Kia EV6 heeft een elektrischmotor met een vermogen van 125 KW (170 PK). Hij staat te koop voor € 23.445.
Deze auto is technisch gecontroleerd door onze professionals. Alle bevindingen vind je terug in het Nationaal Autorapport, dat je gratis kunt downloaden op onze website. Daarin staan ook de onderhoudshistorie, kilometerstand en alle controlepunten.
Contact
Bel of whatsapp ons (elke dag bereikbaar!)
Hoeveel kost een Kia EV6 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


![Kia EV6 - 58 kWh [ Half-Leder Stoelverwarming Navi Xenon/led apple/ android] - AutoWereld.nl](https://cdn.autowereld.nl/I762178357/1280x0/kia-ev6-58-kwh-half-leder-stoelverwarming-navi-xenon-led-apple-android.jpg)





















![Kia EV6 - 58 kWh [ Half-Leder Stoelverwarming Navi Xenon/led apple/ android]](https://cdn.autowereld.nl/I762178357/240x180/kia-ev6-58-kwh-half-leder-stoelverwarming-navi-xenon-led-apple-android.jpg)