
Kia EV6 - Active Business 77.4 kWh 3-fase [ LED Navi Adapt.cruise ]
Algemeen
| Prijs | € 30.445 |
| Prijs excl. BTW | € 25.161 excl. BTW |
| Bouwjaar | September 2022 |
| Kilometerstand | 44.428 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 26 mei 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KJT-45-G |
| Datum deel 1 | 16-09-2022 (import) |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,30 sec |
| Motorvermogen | 168 kW (228 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | STEEL GREY METALLIC |
| Gewicht | 1885 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | april 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
GVW: 2.425 kg
Wielbasis: 292 cm
Accu: 77 kWh
CO₂-uitstoot: 0 g/km
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Motorrijtuigenbelasting: € 251 - € 275 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Achteruitrijcamera
- Adaptieve cruise control
- Ambienteverlichting
- Android Auto
- Apple CarPlay
- Audiobediening op het stuur
- Automatische sporttransmissie met stuurschakeling
- Bluetooth aansluiting
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- DAB+ radio
- Dealeronderhouden
- Digitaal dashboard
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch inklapbare spiegels
- Hill-hold control
- Isofix
- Lane assist
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuur en pook
- LED koplampen
- Metallic lak
- Midden armsteun
- Multi functioneel stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensoren achter
- Radio/Bluetooth
- Side airbags
- Start/Stop systeem
- Stuur verstelbaar
- Telefoonvoorbereiding
- Verkeersborddetectie
- Vermoeidheidsherkenning
= Bijzonderheden =
We hebben een mooie EV6 uit 2022 beschikbaar met opties zoals full led verlichting, navigatiesysteem en adaptieve cruise control.
Hij is in nette staat, met een tellerstand van 44.428 km.
De Kia EV6 heeft een elektrischmotor met een vermogen van 0 KW ( PK). Hij staat te koop voor € 30.445. Liever per maand betalen? Dat kan vanaf € 501 per maand.
Deze auto is technisch gecontroleerd door onze professionals. Alle bevindingen vind je terug in het Nationaal Autorapport, dat je gratis kunt downloaden op onze website. Daarin staan ook de onderhoudshistorie, kilometerstand en alle controlepunten.
Contact
Bel of whatsapp ons (elke dag bereikbaar!)
Hoeveel kost een Kia EV6 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


![Kia EV6 - Active Business 77.4 kWh 3-fase [ LED Navi Adapt.cruise ] - AutoWereld.nl](https://cdn.autowereld.nl/I762409724/1280x0/kia-ev6-active-business-77-4-kwh-3-fase-led-navi-adapt-cruise.jpg)






















![Kia EV6 - Active Business 77.4 kWh 3-fase [ LED Navi Adapt.cruise ]](https://cdn.autowereld.nl/I762409724/240x180/kia-ev6-active-business-77-4-kwh-3-fase-led-navi-adapt-cruise.jpg)








