
Kia Picanto - 1.0 LXE AIRCO/CARPLAY/5DRS/APK/NAP/NWKOPPELING
Algemeen
| Prijs | € 2.950 |
| Bouwjaar | Juli 2006 |
| Kilometerstand | 120.643 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 21 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 60-TD-DT |
| Datum deel 1 | 17-07-2006 |
| Topsnelheid | 150 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 16,40 sec |
| Motorvermogen | 45 kW (61 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 836 kg |
| Trekgewicht max | 700 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | maart 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
Extra informatie
Kia Picanto 1.0 LXE AIRCO/CARPLAY/5DRS/APK/NAP/NWKOPPELING
- Kenteken: 60-TD-DT
- Merk: Kia
- Model: Picanto
- APK tot: 21-05-2027
- Tellerstand: 120643 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2006
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart
- Bekleding: Stof
- Motorinhoud: 999 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: G4HE
- Vermogen: 45 kW / 61pk
- Ledig gewicht: 836 kg
- Max. trekgewicht: 700 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.1 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 350 cm
- Hoogte: 1480 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 70 - 76 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 3
Exterieur
- Achterruitwisser
- Achterspoiler
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling
- Getint glas
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- CarPlay
- Elektrische ramen voor
- Middenarmsteun voor
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling
- Passagiersairbag
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
TE KOOP!
Nieuw binnen bij Taeke Automotive!
Goed rijdende en leuke Kia Picanto 1.0 uit 2006 met nog maar 120.643 km op de teller.Â
€2.950,-Â
Plus punten:Â
- Airco
- Carplay
- Nieuwe koppeling
- Distributie riem vervangen bij 95.219 km
- 4 nieuwe bandenÂ
Min punten:
- Gebruikerssporen
Alle auto’s zijn professioneel gereinigd en gepoetst.Â
Heeft u interesse en wilt u een proefrit maken?
Neem dan geheel vrijblijvend contact op.
WIJ WERKEN OP AFSPRAAK!
Privé financiering mogelijk, vraag naar de mogelijkheden.Â
Neem ook een kijkje op onze website voor de recente voorraad.
www.taeke-automotive.nl
Taeke Automotive
Aaltenseweg 89
7091 EPÂ Dinxperlo
0617478496
info@taeke-automotive.nl
Hoeveel kost een Kia Picanto verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























